Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam!

Mam pytanie do wszystkich użytkowników o opinie na temat serwisu sedo.com. Jestem zainteresowany kupnem tam domeny, ale nigdzie nie mogę znaleźć aktualnych opinii na temat tego portalu. Jedynie co to strona WOT posiada jakąkolwiek informację na ich temat (są one dosyć nie przychylne). Ostatnie znalezione prze ze mnie opinie pochodzą sprzed prawie siedmiu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhu89

Skoro to tylko domena to raczej bez większego znaczenia, możesz sobie ją w każdej chwili przenieść.

 

Tylko nie rozumiem po co się tam w ogóle pchać skoro znalazłeś nieprzychylne opinie. Jest przecież wiele polecanych firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tam do licytacji domenę, która mi odpowiada i bardzo bym chciał mieć, sprawdziłem inne giełdy i nie można nigdzie indziej jej kupić niż tam. Dlatego szukam jakichkolwiek opinii nowszych niż 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhu89

To bierz, jak nie będzie Ci odpowiadało sedo.com to sobie przetransferujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj właśnie chodzi o transfer i samo kupno, bo sporo złych opinii się pojawiło przez ostatni rok i nie chce stracić pieniędzy. Kilka lat temu zachwalali firmę pod niebiosa, a teraz nie koniecznie. Wolałem się dopytać innych jakie są ich doświadczenia z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu pewnie działała szeptanka, dzisiaj już niekoniecznie ;).

 

Wątpię, żebyś znalazł kogoś kto może cokolwiek o tej stronie powiedzieć. Jak Ci rzeczywiście zależy na domenie to zawsze możesz się zwrócić do właściciela z prośbą o inny serwis aukcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka lat temu pewnie działała szeptanka, dzisiaj już niekoniecznie ;).

 

Jaka szeptanka, po prostu w erze nowych technologii ludzie są czasami zakręceni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sedo - jedną domenę przez nich przejmowałem kiedyś, bardzo "formalni" są, ale ogólnie nie ma z nimi problemu. To zresztą jedna z większych firm w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×