Skocz do zawartości
Brandon66

Jakaś dobra alternatywa dla 1&1?

Polecane posty

 

W Serii PRO masz dostęp do SSH na życzenie, nie jest to VPS tylko tzw Shared, podobny jak miałeś w 1&1. Jest to serwer zarządzany, czyli obsługa serwera jak naprawy, instalacje modułów, updaty są wykonywane przez nas, czyli cała strona techniczna serwera. Ty zajmujesz się tylko i wyłącznie swoim projektem.

 

Jeśli szukasz czegoś mocniejszego to polecam nasz Hosting Dedykowany, to już jest trochę inna bajka, jest to serwer VPS w opcji KVM dla Ciebie z gwarantowanymi zasobami, podobnie jak w serwerach dedykowanych, ale o mniejszej mocy obliczeniowej.

 

http://www.pl.mzone.uk/vps/kvm/managed

 

Dostęp do SSH też na życzenie klienta, ale generalnie nie jest potrzebny bo po to masz dedykowanego administratora.

 

 

Jesli masz pytania zapraszam do kontaktu: https://support.mzone.uk/submitticket.php?step=2&deptid=6

Dzięki, przyjrzę się, zależy mi aby moja strona nie okazała się raptem zbyt "żarłoczna" i żeby szybko nie zaczęły się problemy z którymi zostanę sam, jak w przypadkach które opisywałem wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, przyjrzę się, zależy mi aby moja strona nie okazała się raptem zbyt "żarłoczna" i żeby szybko nie zaczęły się problemy z którymi zostanę sam, jak w przypadkach które opisywałem wcześniej.

 

Właśnie po to masz dostęp do wykresów w Serii PRO, dokładnie wiesz ile i czego używa najwięcej twoja strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek1991

Swoją drogą jestem pod wrażeniem że jeszcze ktoś korzystał z ich oferty, która się chyba nie zmieniła od co najmniej dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×