Skocz do zawartości
waterblock

ekonomiczny serwer do kopi zapasowych

Polecane posty

Witam.

Poszukuję taniego serwera do kopi zapasowych z VPS Cloud 3(OVH) przez ftp. Kopie będą wykonywane za pomocą duplicity z szyfrowaniem. Codziennie kopia przyrostowa a co miesiąc pełna. Średnie zużycie miejsca to 20-30 GB miesięcznie.

Co polecacie?

Znalazłem następujące oferty:
-drugi vps w ovh w innej lokalizacji z ceph(500 GB - 120,00 PLN/m-c) - trochę za drogo

-serwer dedykowany w Kimsufi KS-1(500 GB - 20,61 PLN/m-c + 40,00 PLN) na razie nie dostępny

-drugi VPS time4vps(1 TB - 3.99 EUR/m-c)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję taniego serwera do kopi zapasowych z VPS Cloud 3(OVH) przez ftp. Kopie będą wykonywane za pomocą duplicity z szyfrowaniem. Codziennie kopia przyrostowa a co miesiąc pełna. Średnie zużycie miejsca to 20-30 GB miesięcznie.

Co polecacie?

Znalazłem następujące oferty:

-drugi vps w ovh w innej lokalizacji z ceph(500 GB - 120,00 PLN/m-c) - trochę za drogo

-serwer dedykowany w Kimsufi KS-1(500 GB - 20,61 PLN/m-c + 40,00 PLN) na razie nie dostępny

-drugi VPS time4vps(1 TB - 3.99 EUR/m-c)

 

hej, jak nic nie znajdziesz możemy dostarczyć usługę FTP dedykowaną która oparta jest na 1 vCore , 1GB RAM i 500GB powierzchni w kwocie 6 funtów miesięcznie (około 30zł) Transfer nielimitowany. Zaznaczam że jest to tylko FTP to samo które oferujemy dla klientów posiadających u nas serwery dedykowane. Dostęp do FTP jest możliwy tylko z jednego adresu IP który może być zmieniony w każdej chwili na inny w przypadku takiej potrzeby.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc. Mam jeszcze pytanie.

@Vasthi

Elastyczność i wyższe bezpieczeństwo oferty ovh powoduje takie duże różnice w cenie wzgledem time4vps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×