Skocz do zawartości


 

Zdjęcie

BeeFighters - gra przeglądarkowa

BeeFighters - gra przeglądarkowa

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

BeeFighters - gra przeglądarkowa

#1 BeeFighters

BeeFighters

  Nowy użytkownik

 • Użytkownicy
 • 1 postów

Napisany 19 maj 2017 - 21:33

Gatunek: MMORPG
Tematyka: Ekonomia & PvP/E
Model Płatności: F2P
Data wydania: Styczeń, 2017

 

 

wallbee.png.9ad6b9da5c0bc2fad6c87be918ff

 

BeeFighters.com

 

BeeFighters.com jest nową, prężnie rozwijającą się grą internetową via www z jedyną i niepowtarzalną tematyką. Oficjalny start gry (wyjście z fazy beta i restart kont) odbył się 1 stycznia 2017r. owocując w ogromną rejestracje nowych kont oraz utrzymaniem wysokiego online po dzień dzisiejszy!

Gra pozwala użytkownikowi na wcielenie się w pszczelarza/inwestora i rywalizowanie między graczami o posiadanie jak najlepszej pszczoły w rankingu BeeFighters oraz nagrody rzeczowe jak i prestiż na serwerze.

Atutami gry jest ogromna i ciągle rozwijająca się funkcjonalność, co czyni ją wyjątkową. Do walorów tej gry możemy zaliczyć:

 

 1. Akcje, Podziemia i Przygody, na których mamy możliwość zdobyć dobra różnego rodzaju: pieniądze, kilka odmian miodów, pszczoły oraz nektar, dzięki któremu mamy możliwość rozwijania statystyk pszczół.
 2. Arena/Podziemia - to miejsce gdzie pozyskasz dodatkowe doświadczenie, większą ilość miodu oraz finanse/mleczko pszczele, lecz pamiętaj do zdobycia tego potrzebujesz wytrenowanej pszczoły!
 3. Ogród, w którym sadzimy drzewa, kwiaty, krzewy potrzebne do wydobywania miodu.
 4. Przemysł – miejsce gdzie zainwestujesz swoje zarobione finanse zdobyte podczas Akcji oraz Przygód, wykupując budynki zarobkowe oraz ule do produkcji miodu.
 5. Ataki/Obrona Rojem – wyszkol 10 dodatkowych pszczół, które pomogą Ci w rabowaniu przeciwników z magazynowanego miodu oraz uchronią Cię przed grabieżą.
 6. Handel – jaka licząca się gra może istnieć bez dobrze zorganizowanego handlu zewnętrznego.

oraz to, co najważniejsze oraz niespotykane nigdzie indziej

 • Instancje – pierwsze i jedyne Instancje występujące w grze przeglądarkowej! Zbierz 20 graczy i zmierz się z potężnym owadem, który przetrzymuje porwane pszczoły. Choć zostały wprowadzone miesiąc po starcie gry, przeciwnik okazał się na tyle potężny, że tuż po przegranej walce handel bardzo się ożywił a wymiana zdań odnośnie taktyk do pokonania danej Instancji zalała Chat na wiele godzin.

Do Instancji może przystąpić 20 graczy, założyciel decyduje, kogo przyjąć i jaką role mu powierzyć. Do dyspozycji są 3 stanowiska: tank (obrona), dps (atak), healer (support). Ze względu na umiejętności pszczoły wybiera się odpowiednie, które posłużą, jako osoby przyjmujące obrażenia jak i osoby, które te obrażenia maja generować.

 

Dla ułatwienia gry zaraz po zarejestrowaniu dostępny jest samouczek in-game. Przygotowaliśmy również bardziej rozbudowany samouczek, który ułatwi wam pierwsze kroki w grze. Link: Samouczke

 

Po więcej szczegółów serdecznie zapraszamy na BeeFighters.com oraz na nasz FanPage oraz forum gry.

 

Plusy:

+ brak narzuconej drogi rozwoju
+ oryginalna tematyka
+ rozbudowana funkcjonalność
+ prosty i przejrzysty interfejs
+ przygody pełne emocji
+ możliwość gry na urządzeniach mobilnych i PC

 

Minusy:

- trzeba poświecić trochę czasu, aby poznać wszystkie funkcje w grze
- dużo pracy trzeba włożyć na początku gry
- uzależnia

 

Zapraszamy do gry!0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników