Skocz do zawartości
krzysiek02

Urządzenie wielofunkcyjne

Polecane posty

Potrzebuje jakieś urządzenie wielofunkcyjne do użytku domowego. Głównie drukowanie i od czasu do czasu skan i ksero. Zastanawiam się na kupnem Hp DeskJet Ink Advantage 2136. Można dostać za nie całe 200zł. Warto? Czy w tej cenie można mieć coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecę brother dcp-j105, mam od 2 lat chyba, dobrze się sprawuje. Tani w eksploatacji, dodatkowo ma dużo większy pojemnik z tuszem czarnym dzięki czemu starcza na dłużej. Co dla mnie jest też plusem kolorowe tusze to osobne pojemniki z tuszem czyli wymieniasz tylko ten kolor którego brakuje.

Tusze nie zasychają w porównaniu do HP którego miałem wcześniej, właściwie drukarka bezobsługowa, tylko wymieniasz wkład i zapominasz.

 

Nie w cenie, ale uważam że lepiej kupić droższą drukarkę i mieć tanie tusze niż później kupować tusze po 80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roothek

Ja posiadam HP Deskjet Ink Advantage 3525 i jestem zadowolony. Drukarka przez wi-fi działa bez zarzutów i tusze zamienniki po 7zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto kupować drukarki jak Hp DeskJet Ink Advantage 2136, jest to bardzo podstawowa drukarka z drogimi tuszami.

Z zamiennikami do atramentówek HP mam bardzo kiepskie doświadczenia bardzo często zdarzają się rozmazujące (nawet gdy będziesz korzystał z lepszych firm) do tego musisz pamiętać o zasychającym atramencie.

Jeśli masz do wydania tylko 200 zł to wydaje mi się że najlepszym wyjściem będzie wybór używanej drukarki.

 

jeśli nie potrzebujesz koloru to zdecyduj się na laserową monochromatyczną

Ja korzystam z Samsunga SCX 3405 i Brothera MFC-L2700DN

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie kupuj HPów. Teraz te nowe mają blokade na zamienniki i możesz zamontować tylko oryginalne tusze.

 

Polecam Brothera. Za 50zł kupisz reklamówkę tuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Brothera. Za 50zł kupisz reklamówkę tuszy.

 

Polecisz jakiegoś fajnego Brothera? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania jaki konkretny model do około ~400-600zł polecacie z tonerem firmy Brother? ;)

Mono: Brother MFC-L2700DN

Kolor: tu trzeba dołożyć kilka PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Polecisz jakiegoś fajnego Brothera? :D

 

dcp-j105 - brat ma, korzysta w kwiaciarni głównie do faktur i jakichś pierdół, dokumentów. Zainstalowałem identyczną w jednym biurze w wawie i też nie narzekają.

 

Koledze chciałem wcisnąć ale uparł się na HPka. Ostatnio mi się żalił że kupił tusze powiedzieli że będzie ok a tu dupa. Dali mu zamienniki chyba za 50zł a za oryginały wydał później jeszcze 150zł. 4 zmiany i masz brothera hahha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×