Skocz do zawartości
Hicarian

Hostingi do 20 zł - tylko by wisiały proste stronki

Polecane posty

Szukam hostingów pod zaplecze. Ruchu tam nie będzie. Mają po prostu sobie stronki "stać".

Znam:

 

gbzl.pl

sax.pl

starkom.pl

hithosting.pl

slaskdatacenter.pl

 

Podpowiecie, gdzie jeszcze znajdę taki hosting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jotme

Polecam ci sprawdzić ofertę firmy hostinghause.pl przez jakiś czas korzystałem i w tym przedziale cenowym można polecić

 

Nie obraź się, ale zauważyłem, że kolega udziela się na forum, a większość Twoich postów kompletnie nic nie wnosi do tematu, nic, a nic, a jeżeli jest na temat to jest to tylko kopia tego co już ktoś napisał. Nie dość, że nie przeczytałeś tego postu, bo powielasz propozycję firmy hostinghouse.pl, którą zaproponował już MikeJones to jeszcze podajesz błędny adres do witryny tejże firmy.

 

 

Żeby jednak nie pozostawiać tutaj postu kompletnie nie na temat, znalazłem jeszcze coś takiego:

https://pvi.pl/

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Żeby jednak nie pozostawiać tutaj postu kompletnie nie na temat, znalazłem jeszcze coś takiego:

https://pvi.pl/

Dzięki, nie znałem. Ktoś jeszcze coś pamięta?

 

edit:

Po roku koszt hostingu to 50 zł, a więc za dużo.

 

@Panhost

Wasza propozycja byłaby świetna, gdyby nie limit domen do 1. Chce upchać domeny, tak aby wyszło jak najkorzystniej finansowo. Przy tylko jednej domenie, to już nieopłacalne.

Edytowano przez Hicarian (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu mi nie odpisywali, w końcu to hosting za 8zł na rok, strony działają więc raczej nie powinno być większego problemu (przynajmniej ja nie miałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas - cena nieco wyższa od zakładanego budżetu (bo w ofercie mamy 30 zł/rok), ale jak napiszesz na kontakt@mctb.pl, że jesteś z WHT to zmniejszymy dla Ciebie cenę :)

 

W pakiecie masz 5GB HDD i 1TB transferu (na łączu 1Gbps) miesięcznie. Do tego całość obsługiwana przez DirectAdmin lub VestaCP ;)

 

 

Link do oferty: https://mctb.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hopsi zostało przejętę. Dawny właściciel pisał, że pisać do nowych. Nowi nie odpisują. Miałem takie kiedyś konto.

 

@

PCziomal

 

Ile domen? Jakiś limit, czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hopsi zostało przejętę. Dawny właściciel pisał, że pisać do nowych. Nowi nie odpisują. Miałem takie kiedyś konto.

 

@

PCziomal

 

Ile domen? Jakiś limit, czy bez?

 

W przypadku najtańszego konta w pakiecie są 4 domeny - każda kolejna to dodatkowe 5 złotych rocznie. To samo tyczy się kont mailowych i baz - z tym, że w pakiecie są 2 konta i 2 bazy.

 

Ale jeśli posiadasz o wiele więcej domen niż pozwala Pakiet WWW 1 to polecam zakupić Pakiet WWW 2 - do końca miesiąca mogę dla użytkowników WHT zaproponować zniżkę - ten pakiet otrzymacie za jedyne 120 zł/rok, a w pakiecie masz już 50 GB HDD, 5TB transferu miesięcznie, 15 domen, 30 kont mailowych i 15 baz danych. Powiększanie pakietu wygląda tak samo jak w przypadku tańszej opcji :)

 

Jeśli chcesz możemy dobrać Ci też ofertę indywidualną - w tym celu odezwij się na kontakt@mctb.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zakupić jakiś hosting w promocji na rok u któregoś ze sprawdzonych dostawców z zapleczem? home - 12 zł/rok, w nazwie też są za 20 zł, w kylosie musiałbyś dopłacić do 49 zł ale to też lepsza i pewniejsza opcja. W Webd też jest za 39 zł. Jeżeli to "projekt" na więcej niż rok to pierwsze dwie opcje raczej odpadają, ale jeśli potrzebujesz czegoś na krótki czas - czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Podeślij mi na PW ile miejsca zużywają te stronki, może postawie Ci to u siebie za darmo na VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×