Skocz do zawartości
lolo121

VPS pod serwer gry

Polecane posty

Witam, szukam serwera VPS pod mały, rozwijający się serwer gry, z dyskiem (najlepiej SSD) ~25GB, z szybkim CPU (jeden rdzeń, ale z dobrym zegarem), RAM wystarczy 512MB, łącze 100Mb/s też powinno wystarczyć i jeśli jest to możliwe, to również ochrona przed DDoS. Obecnie serwer gry znajduje się na hostingu do serwerów gier (nie podaję nazwy), z którym jest już co raz więcej problemów związanych z wydajnością głównie CPU.

 

Z serwerów VPS jak na razie przetestowałem Arubę za 4zł - serwer na nim działa super (o taki właśnie chodzi), niestety lokalizacja kiepska i pingi są za duże. Jeśli chodzi o budżet - obecny koszt za hosting gry to 9zł/msc i dobrze by było znaleźć coś w podobnej cenie, a jeśli niczego nie ma w takiej cenie to prosiłbym po prostu o podanie najtańszych możliwych ofert. Dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na naszą ofertę KVM MINI: https://webh.pl/serwery-vps-kvm

 

Za 12 zł miesięcznie (płatność z góry za rok) otrzymasz od nas fajne parametry:

 

1vCPU/1GB ramu/10 GB dysk/ 500GB transfer

 

Pozdrawiam,

Kamil

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na naszą ofertę KVM MINI: https://webh.pl/serwery-vps-kvm

 

Za 12 zł miesięcznie (płatność z góry za rok) otrzymasz od nas fajne parametry:

 

1vCPU/1GB ramu/10 GB dysk/ 500GB transfer

 

Pozdrawiam,

Kamil

 

 

Dziękuję za ofertę, tylko w niej nie wystarczy dysku na serwer. Sprawdziłem dokładnie ile zajmuje serwer na obecnym hostingu - ~33,5GB, przy oczyszczeniu powinien ważyć niecałe 30GB. Płatność za VPS najlepiej miesięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuję za ofertę, tylko w niej nie wystarczy dysku na serwer. Sprawdziłem dokładnie ile zajmuje serwer na obecnym hostingu - ~33,5GB, przy oczyszczeniu powinien ważyć niecałe 30GB. Płatność za VPS najlepiej miesięczna

 

To wyedytuj pierwszy post w którym podajesz SSD ~25GB. I następnym razem policz zanim dasz ogłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche i polskie hostingi będą dopłacać klientom aby usługę u nich wzięli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To wyedytuj pierwszy post w którym podajesz SSD ~25GB. I następnym razem policz zanim dasz ogłoszenie.

 

Nie ma opcji do edycji tematu. Przepraszam, że wcześniej nie sprawdziłem dokładnej wartości - 25GB serwer zajmował ok. miesiąc temu

 

 

I to wszystko za mniej niż 9zł brutto? :)

 

Jeszcze troche i polskie hostingi będą dopłacać klientom aby usługę u nich wzięli :)

 

Dlatego napisałem, że jeśli za tyle nic nie ma to prosiłbym o podanie najtańszych możliwych ofert

 

 

W tej cenie mogę ci polecić sldc.eu za kwotę 10zł 1vcpu 1GB ram 50GB HDD lub 25GB SSD https://sldc.eu/serwery-vps

 

Znalazłem dużo negatywnych opinii dotyczących tego hostingu. Mimo tego i tak dziękuję za jej przedstawienie, jednak przy tylu negatywnych opiniach raczej nie będę nią zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Have a look at vps9.net, You can find SSD Based VPS hosting at very low price.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Have a look at vps9.net, You can find SSD Based VPS hosting at very low price.

 

Thanks for your offer, but I need VPS located in Poland (for game server where i need good ping).

 

---

 

Sprawdziłem SLDC ofertę za 15zł z 2cpu i 50gb ssd niestety w porównaniu do aruby za 4zł gorzej chodził, ping był ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morda

Znalazłem dużo negatywnych opinii dotyczących tego hostingu. Mimo tego i tak dziękuję za jej przedstawienie, jednak przy tylu negatywnych opiniach raczej nie będę nią zainteresowany

 

nie przejmuj się najętymi osobami piszącymi te negatywne posty

jestem od kilku lat w śląskim i nie narzekam, a cena jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

nie przejmuj się najętymi osobami piszącymi te negatywne posty

jestem od kilku lat w śląskim i nie narzekam, a cena jest świetna

 

 

Sprawdziłem SLDC ofertę za 15zł z 2cpu i 50gb ssd niestety w porównaniu do aruby oferty za 4zł chodził gorzej, za to ping lepszy nawet od obecnego usługodawcy o pare ms. Wydajność podobna do serwera który obecnie mam, a chcę go zmienić bo czasami ta wydajność jest zbyt słaba - timeouty itp.

Edytowano przez lolo121 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morda

tak jak w każdym hostingu tak i w slaskim, trzeba problemy zgłaszać do supportu

naturalne że w ciągu tych kilku lat musiałem do nich pisać, że coś przymula

albo baza danych ma problem po awarii, wszystko naprawili

 

nie wiem jak tam się sprawuje aruba, ale raczej zbierała kiepskie opinie

czy się poprawili? nie wiem, mają bardzo tanio, więc i klientów masa

bałbym się że wrazie problemu na pomoc supportu będę czekał długo z leżącą usługą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak w każdym hostingu tak i w slaskim, trzeba problemy zgłaszać do supportu

naturalne że w ciągu tych kilku lat musiałem do nich pisać, że coś przymula

albo baza danych ma problem po awarii, wszystko naprawili

 

nie wiem jak tam się sprawuje aruba, ale raczej zbierała kiepskie opinie

czy się poprawili? nie wiem, mają bardzo tanio, więc i klientów masa

bałbym się że wrazie problemu na pomoc supportu będę czekał długo z leżącą usługą

 

Na próbę wziąłem serwer na Aruba (oferta za 4zł) oraz parę dni temu również na próbę SLDC (oferta za 15zł). Porównałem ten drugi do pierwszego poprzez postawienie serwera gry z ustawioną najcięższą dla CPU mapą - SLDC wypadł w tym gorzej - większy % obciążenia CPU, przy wchodzeniu na serwer dłuższy czas oczekiwania na zalogowanie - podobny jak na obecnym hostingu, który właśnie z tego powodu chciałbym zmienić. Za to ping był w porządku.

Edytowano przez lolo121 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morda

jako że ty powtórzyłeś to i ja powtórzę, problemy w tym wydajności, zgłasza się do supportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×