Skocz do zawartości


 

Zdjęcie

Wkrótce otwarcie portalu HeroSiege

Wkrótce otwarcie portalu HeroSiege hero siege portal polski

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

Wkrótce otwarcie portalu HeroSiege

#1 Adrenalineq

Adrenalineq

    Nowy użytkownik

  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisany 25 marzec 2017 - 08:07

Witam!
Chciałbym zaprosić wszystkich chętnych do zapoznania się z grą Hero Siege. Już wkrótce zostanie dla niej otwarty nieoficjalny Polski portal. Jest to gra Hack'and'Slash 2D w stylu rogulike.
Strona w swojej propozycji dla swoich przyszłych użytkowników proponuje szeroką gamę poradników, artykułów czy też autorskie spolszczenie by ułatwić grę początkującym. Posiadamy również zaimplementowane forum, które nie wymaga założenia oddzielnego konta. W związku z powyższym można i komentować wpisy i rozmawiać na forum używając tylko jednego konta.
 
Nie ukrywam, że jesteśmy zainteresowani jak najbardziej współpracą z serwisami o tematyce gier, hostingi itp. Jak i również z osobami, które posiadają np serwery gier a nie mają własnego kąta - jest ono do uzyskania na preferencyjnych warunkach w skład czego wchodzi darmowa reklama z naszej strony na portalu jak i na forum.
 
Adres strony: www.HeroSiege.pl
Start strony przewidujemy na 26.03.2017
 
Jednocześnie chciałbym tylko nadmienić, iż wraz z startem strony nie jesteśmy wstanie zagwarantować dostępu do wszelkich artykułów czy poradników. Wszystko będzie z dnia na dzień aktualizowane i dodawane.
 
Podczas pierwszych dni otwarcia portalu zostanie otwarta rekrutacja na moderatorów, osoby odpowiedzialne za dodawanie artykułów oraz zostanie uruchomiony konkurs na zachętę, w którym 3 pierwsze osoby zgarniają po 1 darmowej kopii gry Hero Siege.
 
Jeżeli oczywiście jest to zły dział to proszę o przeniesienie.Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: hero, siege, portal, polski

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników