Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ded

Mój pierwszy mailing, jak to ugryźć?

Polecane posty

Potrzebuję wysłać 6000 maili z zaproszeniem na szkolenie. Zgłosiłem hostingodawcy Hekko taki zamiar, prosili żeby nie przekraczać 1000 maili dziennie i robić to w nocy. Jak mam się za to zabrać? Jakiś skrypt doinstalować do tego? Program na windows? Hostingodawca nie udzielił mi jakiś konkretnych rad. Szukam jakiś tutoriali ale nie znalazłem niczego co by wyglądało wiarygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przechowujesz te adresy i gdzie - jakieś system? Masz możliwość wyciągnięcia tych adresów w postaci tekstu separowanym jakimś znakiem?

 

Trzeba napisać mini skrypt kolejkowania mailingu, skrypt podpiąć w cornie i tyle.


// temat śmierci szeptanką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maile mam w csv. Ogólnie to już zainstalowałem sobie phplist i zrobiłem kampanię. Starałem się zastosować do wytycznych żeby nie zostać zakwalifikowanym jako spam. Wysyłka w nocy, jeden mail co 5 sek. Zobaczymy co z tego będzie. Jeszcze się zastanawiam czy puścić wszystko jednorazowo (do rana poleci) czy rozbić na kilka paczek np po 1000. Czas mnie nie goni ale nie chcę też się za bardzo rozdrabniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie podbić bo mam pomysł żeby zamiast na hostingu uruchomić phplist na własnym serwerze. Mam co prawda neostradę fiber ze zmiennym ip ale może to zaleta? Czy to że domena jest podpięta pod hosting a nie pod ten serwer ma znaczenie? Sorry że robię to tak trochę po omacku ale nie znalazłem konkretnego źródła jak opanować to profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×