Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zoxovsky

Backup SYS

Polecane posty

Do ftp możesz się połączyć tylko z tego serwera, do którego konto ftp zostało przypisane. Podczas aktywacji ftp dostałeś maila z danymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do ftp możesz się połączyć tylko z tego serwera, do którego konto ftp zostało przypisane. Podczas aktywacji ftp dostałeś maila z danymi.

 

lub dodać innego dowolnego hosta ;)

Do backupów używaj jakiegoś skryptu po ftp (najłatwiejsza metoda)->masz kilka przykładów w internecie.

W zarządzaniu miejscem backupowym, możesz dodawać ip z których można się łączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby się dało to bym od razu tak zrobił i dodał IP :)

 

Wybacz za wprowadzenie w błąd, od dawna nie korzystam z backupów ovh/sys. Jest możliwość przydzielenia dostępu dla posiadanych adresów / bloków. Na ftp możesz dostać się jedynie z serwera do którego jest przypisany, możesz to obejść np instalując vpn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale jeśli zrobiłem tam backup to jak go na ten serwer wgrać jest jakiś specjalne narzędzie do tego aby przenieść ten backup na fresh system?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale jeśli zrobiłem tam backup to jak go na ten serwer wgrać jest jakiś specjalne narzędzie do tego aby przenieść ten backup na fresh system?

 

Możesz też skorzystać z midnight commander (mc), tam masz "interfejs" oraz możliwość połączenia do ftp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Możesz też skorzystać z midnight commander (mc), tam masz "interfejs" oraz możliwość połączenia do ftp

 

MC akurat nie działa wywala błąd kiedy wpisuje dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

MC akurat nie działa wywala błąd kiedy wpisuje dane.

 

Dziwne, sam przed chwilą z tego skorzystałem, musisz wpisać login@host a pozniej dopiero haslo

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dziwne, sam przed chwilą z tego skorzystałem, musisz wpisać login@host a pozniej dopiero haslo

 

Ah ja głupi :ph34r: Dzięki haha.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×