Skocz do zawartości
ciamciaj

Gdzie kupic serwer pod wiele IP?

Polecane posty

Witajcie, potrzebuje serwera na którym mogę zrobić squid z liczba około 200-300 IP.

Wszystkie IP musza być polskie, konfiguracja linuxa zajmę się sam. Znacie hosting który oferuje możliwość podpięcie większej ilości IP w jakiejś rozsądnej cenie?

 

Oferta oktawave, e24 i home odpada, z nimi już współpracuje.

 

Czy moze macie jakiś inny pomysł na taka liczbę proxy?

Jak ktoś ma jakaś ciekawa ofertę to proszę o szczegóły tutaj lub na PW. Jak zły dzial to proszę o przeniesienie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym większym DC dostaniesz IP tylko zależy za jaką cenę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzucę się do pytania:

 

Gdzie najlepiej kupić dedyka (lokalizacja obojętna) z wieloma adresami IP ale z różnych klas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas można, kwestia płacenia za adresację oraz jej nie psucia i trwałego korzystania (podmiana adresacji co kilka dni to nie to co lubimy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale ja bym w PL raczej się nie rozglądał tylko poszukał zagranicą. Opcji jest całkiem dużo fajnie wygląda ArubaCloud podstawowy pakiet to 4 zł miesięcznie za 20 GB miejsca zresztą wszystkie pakiety masz tutaj - https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx natomiast jeśli chodzi o ilość dostępnych IP to już trzeba pytać bezpośrednio przez kontakt bo ja się tym nie interesowałem za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie wiem, ale ja bym w PL raczej się nie rozglądał tylko poszukał zagranicą. Opcji jest całkiem dużo fajnie wygląda ArubaCloud podstawowy pakiet to 4 zł miesięcznie za 20 GB miejsca zresztą wszystkie pakiety masz tutaj - https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx natomiast jeśli chodzi o ilość dostępnych IP to już trzeba pytać bezpośrednio przez kontakt bo ja się tym nie interesowałem za bardzo.

 

4.92zł :) I działa tak sobie, ale za tę cenę OK. Ale wątpię żeby dało się tanio dodać IPki o ile w ogóle do tych serwerów tanich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×