Skocz do zawartości

Web Hosting Talk

• arubacloud.pl

Partner technologiczny

Aruba Cloud jest marką usług cloud na rynku europejskim. Została stworzona w celu dostarczenia firmom kompleksowych rozwiązań Cloud niezależnie od ich planów i projektów.

Zdjęcie

Zamrożone pozycje

Zamrożone pozycje

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

Zamrożone pozycje

#1 rafalo

rafalo

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 5 postów

Napisany 20 luty 2017 - 13:25

Zapytam tutaj bo przed pozycjonerem mi głupio a poza tym już nie do konca mu wierzę :/ mniej więcej rok temu zleciłem pozycjonowanie strony agencji, byłem cierpliwy bo mi mowiono i też czytałem że faktycznie tak jest że trzeba czekać na wyniki i czekałem, chociaz mnie bolał ten hajs wyłożony na coś czego nie widze. Po pół roku z hakiem faktycznie coś sie zadziało, było lepiej, nawet sie znalazłem w top dyszce, na końcu bo na końccu ale zawsze, a teraz niedawno znowu bum w sensie spadek a oni mi mówią że nic nie zrobią, trzeba czekać bo pozycje sa zamrożone. Nie dopytywałem się co tzn bo nie chciałem wyjsc na głupiego a do tego mnie zdenerwował. Powiedzcie czy koles robi mnie w balona czy jak? Co to są niby te zamrożone pozycje i czy agencja czasem nie jest od tego zeby je rozmrozić?

• 0

#2 Roothek

Roothek

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów
  • Firma:DB MEDIA
  • Imię:Damian

Napisany 20 luty 2017 - 13:27

Nie możesz znaleźć agencji, gdzie płacisz za efekty? :P

• 0

#3 SupremumSEO

SupremumSEO

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisany 21 luty 2017 - 11:14

Nie znam szczegółów sytuacji, ale prawdopodobnie agencja, z którą współpracujesz nie do końca rozumie pojęcie “zamrożenia pozycji” i tłumaczy nim swój brak wpływu na pozycję Twojej strony w wyszukiwarce. Czasami zdarzało się, że mimo pracy pozycjonerów SERPy prawie się nie zmieniały - brak zmian dotyczył większości stron internetowych, a nie konkretnych, prowadzonych przez daną agencję. Mówiono wtedy o zamrożeniu pozycji przez Google, a ostatnia taka sytuacja miała miejsce w 2014 roku. Jeżeli znowu taka wystąpi, żadna agencja nie może “rozmrozić” wyników, bo nie ma takiej mocy. Nic mi jednak nie wiadomo o tym, aby coś takiego działo się w ostatnich miesiącach. 

• 0

#4 rafalo

rafalo

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 5 postów

Napisany 22 luty 2017 - 13:34

No to ładnie :/ i kto tu wyszedł na głupiego… o tyle to dziwne że rosła ta pozycja, zadowolony byłem a tu krach. Może czas zmienić agencję

• 0

#5 Gajwer

Gajwer

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 8 postów
  • Firma:https://forum.techlords.pl/

Napisany 22 luty 2017 - 22:03

Zdecydowanie spróbować w nowej

• 0

Szukasz pomocy z wyborem laptopa? Napisz do mnie! Kontakt: GG: 1484081 Aktualne zestawienie laptopów: www.forum.techlords.pl

#6 SupremumSEO

SupremumSEO

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 23 postów

Napisany 23 luty 2017 - 11:25

Przyczyn spadku pozycji czy braku efektów pozycjonowania może być wiele. Niekoniecznie muszą być winą firmy pozycjonującej, jednak jej zadaniem jest ich znalezienie, dokładne wyjaśnienie klientowi i wytyczenie dalszej ścieżki postępowania. Jeżeli mimo wszystko zdecydujesz się na rozwiązanie umowy i będziesz potrzebował konsultacji, zapraszamy do Supremum SEO: https://supremumseo.pl/, postaramy się pomóc.

• 0

#7 zipek

zipek

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 1 postów

Napisany 19 kwiecień 2017 - 11:46

Ja znalazłem ciekawy artykuł seo http://max-pozycjono...w-wyszukiwarce/ zajrzyj na pewno znajdziesz wiele przydatnych informacji nie tylko na temat seo.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników