Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak pozycjonować miejską stronę z rabatami.

Jak pozycjonować miejską stronę z rabatami. rabaty seo reklama miejska strona pozycjonowanie

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

Jak pozycjonować miejską stronę z rabatami.

#1 MateuszCODE

MateuszCODE

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisany 18 luty 2017 - 19:04

Witajcie, Nigdy nie miałem do czynienia z pozycjonowaniem strony ponieważ mało mnie to interesowało. Niedługo otwieram miejską stronę z rabatami na obrębie gminy miasta. Domena jest rabaty.nazwamiasta.pl, Mam do was pytanie jak dobrze wypozycjonować stronę, ile może to kosztować.

• 0

#2 parabolistyk

parabolistyk

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 9 postów

Napisany 20 luty 2017 - 09:54

Pozycjonować tak samo jak w przypadku innych stron internetowych. Optymalizacja + linki. A ile to może kosztować? "Tyle co samochód". Tylko zależy jaki to ma być samochód. Wyślij zapytania do kilku albo lepiej kilkunastu firm SEO i będziesz wiedział. Inaczej wycenią "kody rabatowe Warszawa" (nie sprawdzałem czy ktoś tego w ogóle szuka) a inaczej "kody rabatowe Ząb".

• 0

#3 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisany 20 luty 2017 - 10:44

Jeśli jest to Gmina do 30k mieszkańców to z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że działania internetowe są mało efektywne.

• 0

#4 MateuszCODE

MateuszCODE

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisany 20 luty 2017 - 10:54

Jeśli jest to Gmina do 30k mieszkańców to z mojego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że działania internetowe są mało efektywne.

Była taka już strona miała dosyć dobre statystyki lecz zamknął ją właściciel bo nie miał kasy :D

• 0

#5 Gość_Łukasz_*

Gość_Łukasz_*
  • Goście

Napisany 20 luty 2017 - 11:10

Była taka już strona miała dosyć dobre statystyki lecz zamknął ją właściciel bo nie miał kasy :D

Też prowadziłem swego czasu i dużo lepsze efekty przynosi reklama w prasie itd niż elektroniczna. Ewentualnie możesz uderzać jakieś facebooki miejskie i to tyle.

• 0

#6 umpc

umpc

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 11 postów

Napisany 20 luty 2017 - 13:24

może wizytówki NAP, fora lokalne, ogłoszenia ?

Robić tak,  żeby linkowanie jak najbardziej dostosować do regionu.

• 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: rabaty, seo, reklama, miejska, strona, pozycjonowanie

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników