Skocz do zawartości

Web Hosting Talk

• arubacloud.pl

Partner technologiczny

Aruba Cloud jest marką usług cloud na rynku europejskim. Została stworzona w celu dostarczenia firmom kompleksowych rozwiązań Cloud niezależnie od ich planów i projektów.

Zdjęcie

Monitoring lokalu podawany z serwera

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 jensej

jensej

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów
  • Imię:Jędrek

Napisany 09 luty 2017 - 23:19

Witam.

Potrzebuję jakiegoś rozwiązania, żeby ładować obraz z kamer (16 sztuk) na mój serwer VPS.

Może być opóźnienie 1-3 min. (byle oglądanie działało płynnie).

Aktualnie używam aplikacji na androida gdmss lite, ale z tego co się orientuje to obraz idzie na żywo i strasznie słabo to działa.

Możecie polecić jakieś rozwiązanie, żeby za bardzo nie obciążyć łącza w lokalu (bo jest słabe).

Ale żeby ten obraz dało się oglądać płynnie (nawet z opóźnieniem). tzn chodzi mi o to żeby podawało obraz już załadowany na serwer. Czy coś.

Dzięki.

• 0

#2 Fizyda

Fizyda

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów

Napisany 09 luty 2017 - 23:21

Wszystko to kwestia łącza w lokalu, jedyne co można by spróbować zrobić to streamować poza lokal obraz gorszej jakości (mniejsza rozdzielczość i/lub mniejsza liczba klatek).

Edytowany przez Fizyda, 09 luty 2017 - 23:23.

• 0

#3 jensej

jensej

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 202 postów
  • Imię:Jędrek

Napisany 09 luty 2017 - 23:30

Wszystko to kwestia łącza w lokalu, jedyne co można by spróbować zrobić to streamować poza lokal obraz gorszej jakości (mniejsza rozdzielczość i/lub mniejsza liczba klatek).

da się jakoś przechwycić obraz z tej apki?
Czy trzeba coś dodatkowego na miejscu kombinować?

Łącze to Pewnie jakies 15-20 Mbit/s. Także słabiiutko.

• 0

#4 Fizyda

Fizyda

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 465 postów

Napisany 10 luty 2017 - 10:33

Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie i nie wiem o jakiej apce mowa, ale raczej na pewno trzeba kombinować na miejscu. Co do łącza to tutaj znaczenie ma prędkość uploadu, a nie downloadu.

Rozwiązanie które zaproponowałem będzie wiązało się z większym zużyciem zasobów na jakimś serwerze/komputerze w sklepie ponieważ to on musi zmniejszyć rozdzielczość i ilość klatek przed wysłaniem tego dalej.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników