Skocz do zawartości
vcr

Gdzie przenieść domeny żeby nie żałować

Polecane posty

Panie i Panowie, Koledzy i Koleżanki.

 

Posiadam domeny zarejestrowane w dwóch firmach(home i ovh.com). Obecnie planuję przenieść domenę z home.pl. Pytanie brzmi tylko gdzie? Dodam, że chciałbym je mieć w jednym miejscu. Te z ovh z czasem też będę chciał przenieść. Cena nie jest priorytetem.

 

Zależy mi na bezpiecznej stabilnej firmie, z dobrą obsługą w języku polskim i możliwością szybkiej (w razie potrzeby) "ucieczki" gdzie indziej. Fajnie by było jakby dało się przenieść domenę bez zbędnych kombinacji typu wysyłanie skanów dokumentów itp. Nie interesują mnie promocje. Nie chce też otrzymywać spamu od tejże firmy itp.

 

Do tej pory planowałem wszystko przenieść do hekko.pl ale po przejęciu widzę, że to nie jest dobry pomysł.

 

Zdaję sobie sprawę, że takich tematów było kilka ale zawsze był nacisk na tanio, a mnie zależy żeby było dobrze.

 

Co polecacie i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o czymś na naszym polskim podwórku. Jestem patriotą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra. A co ma ovh co nie ma u innych?

 

OVH ma wszystko czego inni nie mają. :)

Np. DNSSEC, DNS Anycast, obsługa praktycznie wszystkich typów rekordów DNS, Glue Record i wiele więcej.

 

Nie rozumiem po co Twoje kombinacje, tym bardziej przy usłudze, która zupełnie nie wymaga supportu.

 

A jak jesteś takim patriotom, to wiedz, że faktury wystawia firma OVH sp. z o.o. a ta w przypadku domen PL płaci następnie za nie Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej (NASK). Więc co jest wyprowadzane za granicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

OVH ma wszystko czego inni nie mają. :)

Np. DNSSEC, DNS Anycast, obsługa praktycznie wszystkich typów rekordów DNS, Glue Record i wiele więcej.

 

Nie rozumiem po co Twoje kombinacje, tym bardziej przy usłudze, która zupełnie nie wymaga supportu.

 

A jak jesteś takim patriotom, to wiedz, że faktury wystawia firma OVH sp. z o.o. a ta w przypadku domen PL płaci następnie za nie Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej (NASK). Więc co jest wyprowadzane za granicę?

 

Nie kombinuje tylko sprawdzam czy da się lepiej.

 

Wyprowadzane za granicę są zazwyczaj zyski ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i zyski są wyprowadzane, ale zobacz jakie OVH teraz robi w Polsce ostatnio inwestycje, a za tym i pójdzie też zwiększenie miejsc pracy w naszym kraju. W naszym pięknym kraju tak wszystko jest ładnie opodatkowane, że nie jedną złotówkę państwo dostanie.

Edytowano przez Desavil (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też polecam OVH, u Francuzów chyba wszystkie operacje przebiegają najszybciej w porównaniu do domenowej konkurencji. Odrobinę taniej ma tylko SEOHost, ale nie wiem jak z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za poświęcony czas. Widzę, że jednak będzie OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do Hoste.pl

Przy większej ilości domen możemy:
- negocjować ceny ich odnawiania,
- udostępnić panel "resellera" z dodatkowymi funkcjami panelu (np. portfel, zarządzanie strefą DNS itp.),

 

Więcej o nas : https://www.hoste.pl/o-nas

Edytowano przez Hoste.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak w hitme.pl wygląda procedura pozyskania authinfo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Piszesz do nas i wydajemy kody na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze naszą stronkę - https://hostovita.pl/domeny/.

Jedynie co będziemy potrzebowali - skan wniosku o uzyskanie kodów Authinfo, jeżeli będziesz chciał przetransferować domeny od nas.

Odnośnie Spamu - jeżeli nie chcesz, to nie będziesz dostawał żadnych wiadomości marketingowych od nas :)

 

W panelu będzie możliwość edycji wpisów A, MX, TXT itd. dla zarejestrowanych u nas domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia. Domena przeniesiona do hitme. Mogę polecić. Szybko sprawnie i w rozsądnej cenie. Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Po stronie domeny nic nie może nie dzialać. Musisz skupić się na dostawcy serwera

 

Oj może :)

Domena może być np. zablokowana i musisz kontaktować się w tej sprawie i to może się ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×