Skocz do zawartości

Zdjęcie

TechMania - wszystko o technologiach!

TechMania - wszystko o technologiach! techmania technologie wiadomosci newsy

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
39 odpowiedzi na ten temat

TechMania - wszystko o technologiach!

#21 techmania

techmania

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 32 postów
  • Firma:TechMania

Napisany 06 marzec 2017 - 22:38

Zapraszamy do lektury o KickassTorrents, o gigancie, który upadł. Cała historia w jednym miejscu!

https://techmania.co...jednym-miejscu/

#22 Gość_Kamikadze_*

Gość_Kamikadze_*
  • Goście

Napisany 07 marzec 2017 - 00:25

Znowu nie ma obrazków :(

#23 Woyteczek

Woyteczek

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 31 postów

Napisany 07 marzec 2017 - 00:43

A no nie ma obrazków, musisz to poprawić i to w pierwszej kolejności.

Pozdrawiam ;)

@EDIT

Nie wiem czy to w czymś pomoże, ale moja przeglądarka wykryła wyskakujące okienka i je zablokowała, jak je odblokowałem, to zdjęcia się normalnie pojawiły, więc sprawdź o co z tym chodzi. ;)

Edytowany przez Woyteczek, 07 marzec 2017 - 00:44.

#24 techmania

techmania

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 32 postów

Napisany 07 marzec 2017 - 22:37

Znowu nie ma obrazków :(

Jak to możliwe, jak nic nie zmieniałem od kiedy wszystko działało? Nie wiem jak to robicie, jednak ciągle jak wchodzicie przez Firefoxa to nie działa ;)

Sprawdziłem u mnie na Firefoxie i działa wszystko git (wyłączony Adblock). Jedyną zmianą jaką robilem było ustawienie strony by szła przez SSL'a od CF. Tylko tyle.

Nie wiem, spróbujcie usunąć ciasteczka. :)

Edytowany przez techmania, 07 marzec 2017 - 22:40.

#25 Woyteczek

Woyteczek

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 31 postów

Napisany 07 marzec 2017 - 22:38

Ja wszedłem w operze i chrome.

Ci działa dlatego, że masz zapisane w pamięci przeglądarki wszystko, tak myślę przynajmniej.

Spróbuj wejść w trybie prywatnym (incognito) w jakiejś przeglądarce i pewnie zobaczysz, że nie ładują się.

#26 techmania

techmania

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 32 postów

Napisany 07 marzec 2017 - 22:41

Ja wszedłem w operze i chrome.
Ci działa dlatego, że masz zapisane w pamięci przeglądarki wszystko, tak myślę przynajmniej.
Spróbuj wejść w trybie prywatnym (incognito) w jakiejś przeglądarce i pewnie zobaczysz, że nie ładują się.

U mnie działa w incognito. Ja zazwyczaj tylko jego używam. I na Chromie i na Firefoxie przez tryb prywatny wszystko jest ok.

Co może być przyczyną znowu? Usunąłem Autoptimize co najpierw powodowała problem.

Edytowany przez techmania, 07 marzec 2017 - 22:43.

#27 Woyteczek

Woyteczek

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 31 postów

Napisany 07 marzec 2017 - 22:44

Podaj listę wszystkich wtyczek

#28 techmania

techmania

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 32 postów

Napisany 08 marzec 2017 - 19:29

Podaj listę wszystkich wtyczek

Oto lista (nie wszystkie są włączone):

wtyczki_58c04cdb9789b.png

#29 Gość_wladcapierscieni_*

Gość_wladcapierscieni_*
  • Goście

Napisany 16 marzec 2017 - 09:50

Widzę, że zdjęcia już się wczytują ale bardzo wolno. Sugerowałbym spróbować je zoptymalizować.

#30 dawidryba11

dawidryba11

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 49 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 07:25

Jesli chodzi o zdjecia to zainteresuj sie lazy load. Po co maja sie ladowac od razu jak ich nie widac, :)

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

#31 Gość_Dew_*

Gość_Dew_*
  • Goście

Napisany 19 marzec 2017 - 08:11

Ten szablon ma wbudowaną opcję lazy load, więc jest wyłączona albo nie działa prawidłowo. W moim przypadku nie wczytuje się logo.

#32 techmania

techmania

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 32 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 11:53

Ten szablon ma wbudowaną opcję lazy load, więc jest wyłączona albo nie działa prawidłowo. W moim przypadku nie wczytuje się logo.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi! Wydaje mi się, że Lazy Load jest włączony. Cała strona używa kompresji gZIP, a obrazy są kompresowane za pomocą wtyczki WP Smush.

#33 dawidryba11

dawidryba11

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 49 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 12:00

Wydaje Ci sie czy wiesz? Raczej powinienes wiedziec co jest na Twojej stronie.

#34 techmania

techmania

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 32 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 14:01

Wydaje Ci sie czy wiesz? Raczej powinienes wiedziec co jest na Twojej stronie.

Wiem, jednak nie zaglądam nonstop do ustawień.

#35 techmania

techmania

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 32 postów

Napisany 01 kwiecień 2017 - 23:36

---OGŁOSZENIE---

Do 2 kwietnia do godziny 20:00 możecie otrzymać za darmo random'owy klucz na platformę gamingową Steam! Pospieszcie się, zanim będzie za późno!

Link do artykułu:
https://techmania.co...5-kluczy-steam/

---OGŁOSZENIE 2---
Dodaliśmy kolejną recenzję! Tym razem dotyczy ona najnowszego flagowca Huawei - P10.

Link do artykułu:
https://techmania.co...i-p10-recenzja/

Zapraszamy serdecznie i zapraszamy do ocen :)

#36 Michał Matczak

Michał Matczak

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 5 postów
  • Firma:Web-Systems
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Matczak

Napisany 23 czerwiec 2017 - 10:59

Ładnie skontruowana, moim zdaniem grafiki dokładnie takiej wielkości jakie powinny być. Reklamy delikatne, ładnie widoczne z boku, gdzie niczego nie zasłaniają.

Myślę, że strona odniesie sukces o ile ją dobrze podlinkujesz, bo wygląda na naprawdę profesjonalnie zaprojektowaną.

#37 nnd_newbie

nnd_newbie

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisany 23 czerwiec 2017 - 14:18

Myślę, że strona odniesie sukces o ile ją dobrze podlinkujesz, bo wygląda na naprawdę profesjonalnie zaprojektowaną.

Wątpię. Niczym się nie wyróżnia od standardu rynkowego. W takich portalach najważniejsza jest treść, a bez zaplecza redaktorskiego z solidnymi kontaktami z firmami z branży niewiele się zwojuje. Na czym robić testy jak producenci sprzętu nie wysyłają? Z czego zrobić newsa na wyłączność jak nikt nic nie podrzuci? Czym mnie ma ten portal przyciągnąć? Linkami? Pozycją w google? Raz wejdę i koniec.

Tym bardziej, że już rozwój stanął. Najświeższe wpisy z kwietnia. Padały portale dłużej istniejące na rynku z bazą stałych klientów. Portal założyła jedna osoba, która zresztą nie była zbyt biegła ani w webmasterce, ani w programowaniu ani chyba w administracji. Nawet teraz nie wyświetlają się zdjęcia w stopce. 

A konkurencja jest solidna i dobrze okopana (Spider's Web, Antyweb, dobreprogramy.pl, ...).  

W mojej osobistej opinii żeby taki portal rozbujać to na start trzeba mieć solidne grono redaktorskie z gotowymi materiałami, spory budżet na marketing i inwestora który sfinansuje pierwszy rok działania z góry ze świadomością, że wkład zwróci się za kilka lat.

Obstawiam, że portal podziała tak długa aż twórca się znudzi (co już chyba nastąpiło) albo skończy się opłacony hosting.

Edytowany przez nnd_newbie, 23 czerwiec 2017 - 14:21.

#38 legya

legya

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 33 postów

Napisany 25 czerwiec 2017 - 23:58

Wątpię. Niczym się nie wyróżnia od standardu rynkowego. W takich portalach najważniejsza jest treść, a bez zaplecza redaktorskiego z solidnymi kontaktami z firmami z branży niewiele się zwojuje. Na czym robić testy jak producenci sprzętu nie wysyłają? Z czego zrobić newsa na wyłączność jak nikt nic nie podrzuci? Czym mnie ma ten portal przyciągnąć? Linkami? Pozycją w google? Raz wejdę i koniec.

Tym bardziej, że już rozwój stanął. Najświeższe wpisy z kwietnia. Padały portale dłużej istniejące na rynku z bazą stałych klientów. Portal założyła jedna osoba, która zresztą nie była zbyt biegła ani w webmasterce, ani w programowaniu ani chyba w administracji. Nawet teraz nie wyświetlają się zdjęcia w stopce. 

A konkurencja jest solidna i dobrze okopana (Spider's Web, Antyweb, dobreprogramy.pl, ...).  

W mojej osobistej opinii żeby taki portal rozbujać to na start trzeba mieć solidne grono redaktorskie z gotowymi materiałami, spory budżet na marketing i inwestora który sfinansuje pierwszy rok działania z góry ze świadomością, że wkład zwróci się za kilka lat.

Obstawiam, że portal podziała tak długa aż twórca się znudzi (co już chyba nastąpiło) albo skończy się opłacony hosting.

Troszkę w tym racji jest, mi nawet teraz obrazki wyświetlają się po kilkunastu sekundach.

Brak nowych wpisów, to już nawet chyba teraz nie żyje :/

#39 Michał Matczak

Michał Matczak

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 5 postów
  • Firma:Web-Systems
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Matczak

Napisany 27 czerwiec 2017 - 10:16

No fakt, w tej branży nie ma możliwości "zrobić i zapomnieć" licząc jednocześnie na jakieś efekty.

A propo obrazków to mi się wczytują bardzo dobrze, kurczę szkoda, bo naprawdę ładnie wygląda ta strona

#40 nnd_newbie

nnd_newbie

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisany 27 czerwiec 2017 - 11:17

Mi się obrazki wyświetlają tylko po HTTP. Jak wejdę przez HTTPS, a takie linki podawał sam twórca, to większość chrome mi blokuje bo są serwowane przez HTTP. Więc tutaj już widać pierwszy błąd, że media są podlinkowane na sztywno przez pełny URL.

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: techmania, technologie, wiadomosci, newsy

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników