Skocz do zawartości

Web Hosting Talk

• arubacloud.pl

Partner technologiczny

Aruba Cloud jest marką usług cloud na rynku europejskim. Została stworzona w celu dostarczenia firmom kompleksowych rozwiązań Cloud niezależnie od ich planów i projektów.

Zdjęcie

Vps WWW,Sklep,Host zdjęć

Vps WWW,Sklep,Host zdjęć

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
24 odpowiedzi na ten temat

Vps WWW,Sklep,Host zdjęć

#21 Łukasz Ostrowski

Łukasz Ostrowski

Weteran WHT

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1551 postów
  • Firma:Sys-Com
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Ostrowski

Napisany 26 styczeń 2017 - 15:04

No to z takim doświadczeniem może jednak zaprzestań oceniać. Przynajmniej komuś polskie złotniki oszczędzisz, bo tu zaraz dedyk pewnie poleci na jego potrzeby.

To co za limity są na Twoim hostingu, że będzie to działać wydajniej od dobrze skonfigurowanego VPSa o parametrach które podał? Na stronie nie ma śladu o konkretnych limitach, to działa na zasadzie "bierzta ile chceta a jak coś się zacznie dziać to wywalimy"? W przypadku sklepu który jak sam przyznałeś potrafi być ciężki dobrze byłoby klarownie przedstawić akceptowalne obciążenie.

Jak Ty połączyłeś koriego i wyżywanie się to chyba zostanie tajemnicą którą niekoniecznie chcę poznać. Ktoś Twoje głupoty musi prostować, nie ja pierwszy i nie ostatni.

• 1

Konfiguracja i administracja serwerami dedykowanymi/VPS - Faktura VAT Sys-Com.pl

#22 kawasaki

kawasaki

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisany 26 styczeń 2017 - 18:07

Ja Ci polece od siebie mintshost.pl - ceny mają rewelacyjnę, jezeli chodzi o kupowanie długoterminowe - 50% taniej jak kupujesz vps na rok. Jeżeli ktoś ci będzie to ogarniał, to super moim zdaniem się nadaję. Mam praktycznie taką samą sytuację jak Ty, malutki sklepik oparty o preste, do tego strona internetowa i hosting na moje dokumenty / pliki, do tego jeszcze dochodzi forum nie dlugo. Wszystko fajnie
hula na vps z mintshost ten Mini. Napisz pw jak chcesz jakieś szczegóły albo pomoc. Cod o faktury to oczywiście też wystawią bez problemu! :) 

• 0

#23 l3szcz

l3szcz

AntyHejt v1.0

• Firma Bronze
  • 1020 postów
  • Firma:Szukam
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Leszczyński

Napisany 26 styczeń 2017 - 21:21

No to z takim doświadczeniem może jednak zaprzestań oceniać. Przynajmniej komuś polskie złotniki oszczędzisz, bo tu zaraz dedyk pewnie poleci na jego potrzeby.

To co za limity są na Twoim hostingu, że będzie to działać wydajniej od dobrze skonfigurowanego VPSa o parametrach które podał? Na stronie nie ma śladu o konkretnych limitach, to działa na zasadzie "bierzta ile chceta a jak coś się zacznie dziać to wywalimy"? W przypadku sklepu który jak sam przyznałeś potrafi być ciężki dobrze byłoby klarownie przedstawić akceptowalne obciążenie.

Jak Ty połączyłeś koriego i wyżywanie się to chyba zostanie tajemnicą którą niekoniecznie chcę poznać. Ktoś Twoje głupoty musi prostować, nie ja pierwszy i nie ostatni.

Zacznę od tego, że pakiety dla użytkowników z forum (czyli niestandardowe) są ustalane zgodnie z użytkownikiem - w tych kwestiach jestem elastyczny.

Oczywiście, przyznaję się - informacji o limitach nie ma, po prostu zapomniałem o nich wspomnieć, wraz z aktualizacją serwisu te zmiany się pojawią. 

Jeżeli obciążenie serwera jest dość duże i winien jest konkretny użytkownik na początku zostaje wysłany komunikat a jego strona jest blokowana. Jeżeli w ciągu tygodnia nie pojawi się, żadna reakcja ze strony użytkownika konto jest kasowane.

Jak połączyłem Koriego i wyżywanie się.. cóż, sam się teraz zastanawiam dlaczego to napisałem za co z góry przepraszam bo sam nie jestem święty jeżeli chodzi o pisanie do niego postów. 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru, mam nadzieję, że wszystko teraz jest zrozumiałe. Takie informacje także znajdą się na stronie w ciągu najbliższych dni w zakładce FAQ.

@kawasaki - W kwestii Mintshostu zostawiłbym najpierw użytkownikowi temat z opiniami. 

• 0

#24 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 6124 postów
  • Firma:MZone Group
  • Imię:Ireneusz

Napisany 26 styczeń 2017 - 23:25

Polecam serwer VPS z naszej Serii Budżet: http://www.pl.mzone.uk/vps/kvm/budget

lub serwer VPS zarządzany z panelem: http://www.pl.mzone..../budget/managed

• 0

MZone Group - Serwery Wirtualne z dyskami SSD - Serwery VPS OpenVZ oraz KVM SSD Cloud - Hosting Dedykowany - Serwery Dedykowane w UK oraz Polsce - Administracja Serwerami na OS Linux - Pakiety Administracyjne 

Darmowe Domeny z tanim odnowieniem - Zapraszamy!

#25 MultiGamers.pl

MultiGamers.pl

Często na forum

• Firma Bronze
  • 70 postów
  • Firma:F.H.U. Nowak Grzegorz
  • Imię:Grzegorz
  • Nazwisko:Nowak

Napisany 27 styczeń 2017 - 11:28

Witam,
Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą - https://multiclouds.pl

- lokalizacja Polska ( Olsztyn ),
- pełna wirtualizacja KVM,
- niski ping i wysoka wydajność,
- transfer bez limitów.

Gwarantujemy 5-dniowy okres testowy dla serwerów VPS oraz serwerów dedykowanych. 

Pozdrawiam,
Nowak Grzegorz 

Edytowany przez MultiGamers.pl, 27 styczeń 2017 - 11:33.

• 0

MultiClouds.pl - Serwery dedykowane, VPS, hosting...

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników