Skocz do zawartości
mulcjelago100

Gothic 2 Multiplayer | Serwer Kyrmir 2|

Polecane posty

  • Każdy z nas (fanów Gothica) na pewno marzył o rozgrywce multiplayer. Od około 1.5 roku jest możliwość gry na takowym serwerze!

https://kyrmir.eu/

Nie wiedziałeś? Nie martw się, wielu też nie wiedziało, aż do tej pory.

Serwer jest często aktualizowany, nie dawno czyli dnia 25.12.2016 na serwerze został wydany jeden z największych Update w historii serwera!

Co zrobić, żeby zagrać? Już tłumaczę:

1. Musisz posiadać grę Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka. (z systempack najlepiej 1.6)

2. Pobierasz i instalujesz gmp.exe (gothic multiplayer)

3. Wchodzisz na stronę https://kyrmir.tk/ klikasz forum i następnie temat pod tytułem "Jak zagrać na Serwerze". Jest tam wyjaśnione krok po kroku, co trzeba zrobić by cieszyć się rozgrywką w trybie multiplayer.

Co oferuje serwer?

Oferuję między innymi spełnienie marzenia jakim jest gra w Gothic multiplayer, przemiłą atmosferę, klany z własnym Ts3, aktywną administrację i wiele wiele innych wspaniałych rzeczy dla których warto zagrać!

To ty podejmujesz decyzję, czy będziesz łucznikiem, kusznikiem, wojownikiem (posługującym się bronią dwuręczną) czy też rycerzem (posługującym się bronią jednoręczną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Bardzo zbłądziłeś synu... jak już mam czas to ja gram tylko w mahjonga albo bsd-games...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zbłądziłem? Świetna gra i nie tylko ja tak uważam.


  • Co zrobić, żeby zagrać? Już tłumaczę:
  • 1. Musisz posiadać grę Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka. (z systempack najlepiej 1.6)
  • 2. Pobierasz i instalujesz gmp.exe (gothic multiplayer)
  • 3. Wchodzisz na stronę https://kyrmir.eu/ klikasz forum i następnie temat pod tytułem "Jak zagrać na Serwerze". Jest tam wyjaśnione krok po kroku, co trzeba zrobić by cieszyć się rozgrywką w trybie multiplayer.

Zmiana domeny z .kyrmir.tk na kyrmir.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Janek, jak ktoś się nie ma o co przyczepić to przyczepią się o byle co. Widać po tych 3 kropkach na końcu. A tak serio - ludzie to offtopic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona jak robiono około 10 lat temu - nie zachęca.

Brak ilości osób online na serwerze.

Strasznie ciemny design.

 

Gra? Już wolałbym pograć w lineage2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladcapierscieni

No strona fakt, nie zachęca :P ale co do samej gry, to gothic ma w naszym kraju mnóstwo oddanych fanów więc rozgrywka mp ma sens i przy odpowiedniej reklamie (na odpowiednich forach/stronach) miałoby to jakieś przebicie. Raczej źle trafiłeś z postem tutaj Panie Janie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×