Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kawasaki

Mintshost i problem z vps

Polecane posty

Witam Serdecznie,
Mam cholerny problem z firmą mintshost króra po prostu w jednej chwili straciła wszystko w moich oczach i ma po prostu w dupie wszystko. A dokładniej:
Pewnego dnia przestały działać strony www które mam na swoim serwerze vps który mam od ponad roku w firmie mintshost.pl - wszedłem do panelu kiedy te strony nie działały i go zrestartowałem. Dodam tylko, że firma ta przenosła mnie ponoć na wydajniejszą maszynę, po pierwsze bez mojej zgody, po drugie zmienili również panel z hypervm na solusvm, oba są fajne i z obu korzystałem kiedyś, więc nie miałem z tym problemu. Wszedłem więc do nowego panelu i zrestartowałem maszyne - nie było żadnej rekacji na restart, odczekałem więc jakiś czas, odświezyłem panel jak i strony, nadal nic nie działało - zamiast restartu po prostu wyłaczyłem serwer i po kilku minutach włączyłem go ponownie, dalej nic się nie wydarzyło, napisałem wiec do supportu ze moja maszyna padla, odpisali ze naprawili blad i jest juz wszystko ok, no ok nie było, bo dalej wszystko było tak samo i nie działało nic, nie mogłem się zalogować do ssh, ani nigdzie indziej oprócz panelu, odpisałem więc że dalej to nie działa. Dostałem odpowiedź, że uszkodziłem trwale swój serwer vps i musze sobie zgrać kopie zapasową, zrobic reinstal i sobie wszystko wrzucić od nowa...
Czy to jest normalne, nie zrobilem nic poza restartem serwera, kiedy on już nie działał - firma nie chce mi pomóc z niczym, umywa ręcę, a ja na vps mam kilka stron www, wszystko połączonę panelem vesta, a do tego owncloud z 15GB danych, których po prostu nie mam zamiaru wrzucać, bo mam internet 10mb/s i bede to wszystko wrzucał 2 dni, dosłownie. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Odpisali mi, że nie mam serwera z administracją, więc radź sobie sam...
Pomocy.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Czy to jest normalne, nie zrobilem nic poza restartem serwera, kiedy on już nie działał - firma nie chce mi pomóc z niczym, umywa ręcę, a ja na vps mam kilka stron www, wszystko połączonę panelem vesta, a

 

Istotne jest to co robione było przed restartem serwera. Restart tylko ujawnił problem, nie przyczynił się do jego powstania.

 

Jeżeli masz serwer z administracją to jak najbardziej pomożemy, jednak jeżeli serwer jest z samodzielną administracją to skorzystaj z administratora, który nim zarządza, ogarnie dlaczego masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

firma nie chce mi pomóc z niczym, umywa ręcę

 

Odpisali mi, że nie mam serwera z administracją, więc radź sobie sam...

 

Nie rozumiem dlaczego masz pretensje o brak działania z Twoim systemem w momencie jak nie jest to zarządzany przez nich VPS.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, wszystko naprawione i wyjaśnione.
Byłem mega zdenerwowany, ale mi przeszło.
Przepraszam i pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×