Skocz do zawartości
romanos

Transfer domeny do Dynadot.com

Polecane posty

Gdybym miał polecić coś do domen w tym zakresie cenowym to polecę namesilo.com ;-)

 

Chyba nawet taniej trochę

 

Dzięki za info. Faktycznie taniej bo tutaj maskowanie whois jest za darmo, więc na ten moment oferuja domenę .com za 1/3 ceny z Az.pl.

 

A czy namesilo.com jest sprawdzoną fimą i godną zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym transferem żeby mieć ukryte dane w Whios w .com raczej był uważał - dlaczego?

 

Rozumiem jak rejestrujesz domenę .com np. w godaddy która korzysta z DomainsByProxy.com - podmieniając wszystkie twoje dane już podczas rejestracji. Tak w przypadku transferu twoje dane i pewnie tak zostały zapisane przez firmy które się tym specjalizują.

 

Np. https://whois.domaintools.com/ (nie wpisuj tam swojej strony jeżeli masz publiczne dalej). W płatnej wersji można przeglądać te dane. Oni zbierają takie informacje (whois, ostatnie wpisy DNS). Takich projektów jest mnóstwo (skasowanie danych kosztuje około 20$ ale to nic nie zmienia bo pojawi się w innych). Mogę wręcz powiedzieć że jeżeli twoje dane były publiczne dłużej niż 2 miesiące to jeden z rejestrów zapisał twoje dane ;) - tym się zajmują, zbierają dane.

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę wręcz powiedzieć że jeżeli twoje dane były publiczne dłużej niż 2 miesiące to jeden z rejestrów zapisał twoje dane ;) - tym się zajmują, zbierają dane.

 

Podejrzewam, że moje dane odnosnie domeny .com nie były widoczne ani 1 minuty bo od razu przy pierwszej rejestracji zamówiłemm maskowanie danych we WHOIS.

 

Czy w takim przypadku jest tez jakies ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Dzięki za info. Faktycznie taniej bo tutaj maskowanie whois jest za darmo, więc na ten moment oferuja domenę .com za 1/3 ceny z Az.pl.

 

A czy namesilo.com jest sprawdzoną fimą i godną zaufania?

 

Tak jak napisałem - korzystam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×