Skocz do zawartości
Winchester77

VPS Windows z dobrym anty ddosem pod serwer gry.

Polecane posty

Witam,

Poszukuję dobrego vps-a z windows 2012 pod serwer gry MU Online (ok. 100-200 graczy). Ważna jest dla mnie solidna ochrona przeciwko ddosom.. Zastanawiałem się również nad zakupem ovh game, aczkolwiek cena jest troszeczkę za duża, no i dedyk by się raczej tylko marnował ;). Liczę na jakieś sensowne propozycje. Dodatkowo chciałbym się zapytać o hosting pod stronę mu z obsługą MSSQL, jest coś godnego uwagi? Jeżeli podałem za mało informacji, proszę napisać i liczę na wyrozumiałość, gdyż jestem zielony w tych sprawach. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mssql hostuj na dedyku. O niego nie jest oparta sama strona, ale tez sam serwer gry. Z wspoldzielonego cie pewnie wywala, albo go zalezdzisz i bedzie slabo chodzic..

Dlatego celuj w dedyka z SSD :)

 

Celuj w OVH, dobrze skonfiguruj firewall... I chyba to wszystko...

 

Mu online... Kiedy ja ostatni raz w to gralem... Mu nod - najlepszy polski serwer😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment zakupię vps do testów, prawdopodobnie z lvl up pro. Później się zobaczy co i jak ;) @Kszysiu co do hostingu, chodziło mi o taki co wspiera połączenie z mssql. Oczywiście, mógłbym postawić stronę via xaamp na vps, ale jednak wolałbym hosting ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×