Skocz do zawartości
rts

[opinie] Hosting Az.pl

Polecane posty

Opinie o az.pl

Temat uaktualniany na bieżąco

 

Witam.

Korzystał ktoś może z usług az.pl ?

Mam zamiar kupić tam konto standard i chciałbym się dowiedzieć jak tam jest wink.gif

Pozdrawiam

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/28-az-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/28-az-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: Pytania, komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że Wasze opinie w tym wątku się potwierdzają. Klient tam posiada konto i po prostu nagle 3 strony przez 7 dni nie były dostępne bo coś pozmieniali sobie na serwerach... na nic zdały się e-maile, dzwonienie, naprawa tego trwała skandalicznie długo. Więcej można przeczytać na moim blogu :

 

opinia o az.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, koszmarna firma. Miałem hosting dwa lata, a większość czasu mieli pady.. I kamuflowali to mówiąc, że przenosili serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem konto w az.pl jednym słowem TOTALNA PORAŻKA !! takie dziadostwo że szkoda mówic non stop zwiechy i pady NIE POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem konto w az.pl jednym słowem TOTALNA PORAŻKA !! takie dziadostwo że szkoda mówic non stop zwiechy i pady NIE POLECAM !

 

AZ.pl to jest chyba najgorsze dziadostwo w sieci ,trafilem na nich 6 tygodni temu i jestem zalamany.strony nie dzialaja a jak dzwonie to ktos specjalnie odklada sluchawke.w koncu sie odezwali i strona zadzialala na jeden dzien a jutro bylo podobnie i tak jest caly czas PORAZKA NA 100% ,bierzcie wszystko tylko nie ich.BADZIEWIE.

 

JUTRO ZAżADAM ZWROTU KASY.

 

TERAz kupilem justhost.com i jestem happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam hosting w az.pl od 3,5 roku

 

pierwszy miesiac to byla porazka (serwer jowisz) po przesiadce na saturna wszystko smiga az milo

 

dodatkowo mam firmowy hosting na serwerze neptun i teznie moge nic zlego powiedziec

 

teraz sie tylko zastanawiam czy przedluzac hosting na dotychczasowych zasadach

 

czy utowrzyc nowe konto i wszystko co mam przeniesc  - chodzi tylko o oszczednosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A JA MAM DOŚĆ AZ.PL

KILKA DNI TEMU PO RAZ KOLEJNY PADŁ IM SERWER PLUTON.

PRZEZ CAŁY WEEKEND NIE OTRZYMYWAŁEM POCZTY, A DO DZIŚ NIE POTRAFIĄ POSTAWIĆ UTRACONEJ BAZY SQL W MIEJSCU, W KTÓRYM POWINNA BYĆ.

TELEFONY INFOLINII POMOCY W AZ.PL NIE ODPOWIADAJĄ. JEDYNA SZANSA BY SIĘ DODZWONIĆ, TO WYSTUKAC NUMER CENTRALI - WTEDY ODBIORĄ, BO MAJĄ NADZIEJĘ, ŻE KOLEJNY FRAJER DZWONI, BY KUPIĆ JAKĄŚ USŁUGĘ. NA CENTRALI ODBIERA PANI SEKRETARKA, KTÓRA NIE MOŻE POROSIĆ DO TELEFONU NIKOGO Z HELPDESKU, BO TEN ZNAJDUJE SIĘ NA INNYM PIĘTRZE. A GDY JUŻ PANI SEKRETARKA PO DŁUŻSZEJ ROZMOWIE PRZEŁĄCZY DO GOŚCIA CO POWINIEN WIEDZIEĆ CO JEST GRANE, TO TEN POTRAFI TYLKO POWIEDZIEĆ, ŻE PRZEKAŻE INFO DO KOGOŚ WAŻNIEJSZEGO. PONOĆ TEN WAŻNIEJSZY MIAŁ DZIŚ POTRAKTOWAĆ MOJĄ BAZĘ W SPOSÓB PRIORYTETOWY.

I GUZIK!!! TOTALNE DZIADOWSTWO!!!

NADAL NIE MA MOJEJ STRONY. JEST TYLKO KOMUNIKAT:

Unable to select MySQL database

1049 : Unknown database 'aa37xxx_xxxxx'

GDY PROBLEM ZOSTANIE ROZWIĄZANY, TO DAM ZNAĆ. WTEDY BĘDZIECIE WIEDZIEĆ NA JAK DŁUGIE PRZERWY W ŚWIADCZENIU USŁUG MOŻECIE LICZYĆ.

 

ALE NA PEWNO MOŻECIE LICZYĆ NA TO, ŻE GDY NAPISZECIE IM MAILA Z OPISEM PROBLEMU, TO ODPOWIE WAM AUTOMAT, KTÓRY PODA NUMER ZGŁOSZENIA I KONIEC. I NAWET SŁOWA "PRZEPRASZAM" NIE USŁYSZYCIE.

 

GDY POD TYM ADRESEM POJAWI SIĘ COŚ WIĘCEJ NIŻ POWYŻEJ CYTOWANY KOMUNIKAT, TO BEDZIE ZNACZYĆ, ŻE AWARIA ZOSTAŁA NAPRAWIONA: http://www.out.sourcing.com.pl/

 

 

//edit : NIE KRZYCZ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ano, dalej lipa ale było wałkowane żeby u nich nie brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, dalej lipa ale było wałkowane żeby u nich nie brać...

 

Może i tak. W każdym bądź razie po kolejnej awanturze, dziś ok. godz 11 moja baza SQL wróciła na swoje miejsce. Czyżby to koniec koszmaru? Niestety. Baza została odtworzona z jakiegoś starego dawno nieaktualnego backup'u.

Jakby to nie było, jest to lepsze to niż nic. Przynajmniej mam część danych. Ale teraz będę musiał sporo popracować, żeby wrócić do stanu z zeszłego tygodnia.

Szczerze mówiąc po takiej wpadce polecanie usług hostingowych w AZ jest mocno wątpliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt, wyglada to nieciekawie, ale kazdemu moze zdazyc sie wpadka

 

ja tez szukam innej firmy, ale nie widze nic sensownego, a interesuje mnie:

 

- ftp do wydzielonego katalogu

 

- 10 baz bez limitu polaczen do bazy 50 lub bez limitu

 

- dysk 5gb, transfer miesieczny obecnie 20gb ale 50gb docelowo

 

- konta email pod domene, czyli konto@domena1 <> konto@domena2

 

- opcjonalnie shell

 

- powiadamianie o nowym @ na sms w plusie (w az.pl nie da sie ustawic wysylamnia kopii na +48601xxxxxx@text.plusgsm.pl, a bez + mejle niedochodza z forwardera, chociaz wysylane pojedynczo na 48601... dochodza - czyli tak jak powinno byc)

 

- DA lub cPanel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam serwerka na średniej wielkości forum.

AZ.pl było 3 firmą w jakiej zarejestrowałem się i postanowiłem przetestować konto.

14 dniowy okres próbny, tak naprawdę konto w pełni aktywowano po 3 dniach. Co za tym idzie, pozostało 11 dni do testowania. Trudno.

 

Połączyłem się z FTP, i chciałem (jako iż miało tam powstać forum) wrzucić najnowszy skrypt IPB 3

18MB danych, leciało aż miło.. I nagle po 100 pliku (jest ich kilka tysięcy w paczce) wyskoczył komunikat iż IP zostało zablokowane. O.o

Zmieniłem IP i wrzucałem dalej... Po kolejnej Setce (Chodzi o liczbę xD) Pojawił się komunikat o Blokadzie IP.

 

Tak, nie udało mi się nawet wrzucić Invision Power Boarda 3. Jakoś nie uśmiechało mi się zmieniać IP po każdym ze 100 plików. Tak więc podziękowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal mi takiej Wirtualnej Polski, która teraz będzie świecić oczami przed SWOIMI klientami za nieudolność "adminów" az ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polhes
Witam.

Korzystał ktoś może z usług az.pl ?

Mam zamiar kupić tam konto standard i chciałbym się dowiedzieć jak tam jest :D

Pozdrawiam

Pytania, komentarze

 

Co do hostingu nie moge sie wypowiedziec, jednakze kiedys rejestrowalem u nich kilka domen i przyszlo mi sie kontaktowac telefonicznie na temat wplaty i jej zaksiegowania, jakas Pani odebrala ktora nic nie wiedziala....Zniechecilo mnie i do tego jak pisalem maila to sie nie moglem doczekac. Nie wiem jak to ta firma robi ze pomimo tego ma tylu klientow, chociaz moze to tylko moje doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam z nimi dobrych doświadczeń. Hostuję u nich dosyć duży serwis i jak nie jakieś problemy z bazą (bo sobie akurat modernizację wymyślili... w środku dnia, o braku powiadomienia nic nie mówiąc), to problemy z pocztą.

Support jest "śmieszny", bo od Annasza do Kajfasza odsyłają. Jedyna rzecz, która jest u nich elastyczna to ceny. Można się umówić na naprawdę dobre warunki, ale nie polecam za cenę padów i braku poszanowania dla interesów klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@is_wm wiesz przecież ile warte są takie rankingi w których każda osoba może się swobodnie wypowiadać bez żadnych weryfikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbyt wielka firma i zbyt mało ludzi do obsługi, po awari ich serwera 1,5 miesiąca prosiłem o odzyskanie danych. No i po zapłąceniu 122zł. wysłali mi je na DVD:) SUPER tylko DVD było puste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×