Skocz do zawartości
Ulka

Hosting pod MAGENTO w Polsce

Polecane posty

Cześć wszystkim! Szukam hostingu VPS, który będzie nadawał się pod średniej wielkości sklep postawiony na systemie Magento. Moje wymagania to Polska kolokacja serwera, rozsądna cena (do 250 zł miesięcznie). Koniecznie musi być zainstalowany DirectAdmin do zarządzania serwerem. Mile widziany dysk SSD.

Edytowano przez Ulka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. :) Widzę że oferują również wsparcie pod Magento. Przyznam, że dopiero rozpoczynamy zabawę z tym systemem i pojawia się wiele problemów. M.in. wykonanie indeksu autorów (firm, marek) podpiętych do produktów, albo dostosowanie wyszukiwarki, która łapała by również nazwy kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. :) Widzę że oferują również wsparcie pod Magento. Przyznam, że dopiero rozpoczynamy zabawę z tym systemem i pojawia się wiele problemów. M.in. wykonanie indeksu autorów (firm, marek) podpiętych do produktów, albo dostosowanie wyszukiwarki, która łapała by również nazwy kategorii.

Nie jestem przedstawicielem firmy. Jedynie też stawiałem sklepy na maganeto. Dopiero na hosting-magento.pl działało wszystko bez problemów :) No i dodatkowo support pomaga z konfiguracją sklepu. Naprawdę bardzo przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×