Skocz do zawartości
ADVEL

ADVEL.PL - Serwis z darmowymi ogłoszeniami

Polecane posty

Hej wszystkim ! default_smile.png
Chciałbym Wam przedstawić serwis z ogłoszeniami ADVEL.PL

Co to jest?

Advel.pl jest to serwis z darmowymi ogłoszeniami. Możesz tutaj kupić lub sprzedać tysiące rzeczy.

Co mogę sprzedać lub kupić?

Możesz tutaj wystawić dosłownie wszystko ! default_smile.png
Rzeczy takie jak: samochody, domy, mieszkania, rowery, sprzęt sportowy, ciuchy, książki i wiele, wiele innych.

Ile to wszystko kosztuje?

Dosłownie NIC ! default_wink.png

Serwis powstał z myślą o tym by był od początku, na zawsze darmowy. Oczywiście za wystawienie ogłoszenia nic nie płacisz, nie masz limitu dodawania ogłoszeń. Nawet by wyróżnić ogłoszenie, wystarczy że napiszesz do nas a my ogłoszenie wyróżnimy całkowicie za darmo default_smile.png

W przyszłości planujemy dodać usługi premium (by serwis jako tako mógł się utrzymać) ale póki co nie myślimy o tym default_tongue.png

Co nas wyróżnia?

Serwis wyróżnia kilka małych (ale ciekawych) szczegółów.

1. Na stronie głównej znajduje się mapka, na której są zaznaczone ogłoszenia. Dodatkowo są one podzielone znacznikami, odpowiednimi do kategorii.

a.thumb.png.c8f8d49166bec515e6c14c32a1d8

2. Masz możliwość porównywania ogłoszeń, wystarczy że klikniesz "Dodaj do porównania" default_smile.png

Wtedy możesz porównać maksymalnie 4 ogłoszenia z różnych kategorii, ewentualnie to narzędzie możesz użyć jako "szybki schowek" default_tongue.png

3. Jesteśmy normalnymi ludźmi, więc jeśli masz jakieś pytania, prośby, zawsze możesz do nas napisać.

4. Dodając ogłoszenie, możesz użyć rozbudowanego edytora HTML, gdzie nie jesteś w żaden sposób ograniczany tylko do tekstu default_smile.png

5. Brak limitu dodanych ogłoszeń.

6. Kilka mniejszych rzeczy.

Jak wygląda serwis?

Poniżej zamieszczamy kilka screenów default_smile.png

1. Strona główna

RWHzWey.jpg

2. Wygląd ogłoszeń

I6qXRE5.jpg

J8PROzx.jpg

Jak się z Wami skontaktować?

Możecie pisać do nas śmiało (jak i polubić nas) na stronie na FB:

https://www.facebook.com/ADVELpl/

oraz na email:

kontakt@advel.pl

ADVEL.PL

Serwis może nie jest idealny i ma jeszcze błędy, ale to tylko dlatego że prowadzę go sam :)

Tak więc mimo wszystko zapraszam do komentowania i oceniania ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Serwer niemiłosiernie muli, kim jest administrator danych osobowych? Uważaj bo GIODO się dowali ;) Teksty na stronie brzmią jakby pisał je gimnazjalista, UXowo też dosyć niewygodne - strona główna, navbar, szukajka - popracuj nad seo adresem, stopka do poprawy, no i listing nie radzi sobie z filtrami dosyć dobrze. Klikam dodaj ogloszenie a to wyrzuca mnie do listingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Filip Nowacki za opinię :) Będziemy pracować nad tymi problemami. Z serwisem mamy jeszcze dużo pracy i Wasze opinie dla nas są ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przypominam sobię, zebym został zapytany o lokalizację, ale kiedy wpisuję "bluzka" i zaznaczam 5km to pokazuje mi się oferta z Piotrkowa Trybunalskiego (jestem z Wrocławia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale z reklamą i budżetem raczej nie powalicie olx'a...

Tak, wiemy o tym :) Dlatego nie mamy planów powalić OLX'a ;)

 

nie przypominam sobię, zebym został zapytany o lokalizację, ale kiedy wpisuję "bluzka" i zaznaczam 5km to pokazuje mi się oferta z Piotrkowa Trybunalskiego (jestem z Wrocławia)

Tak, ponieważ zakres kilometrowy działa, wtedy gdy wpiszesz w miejscu "Czego szukasz?" swoją miejscowość. Jest to taka "uniwersalna" szukajka w której szukasz danego przedmiotu w całej Polsce, lub wszystkie przedmioty wokół jakiejś miejscowości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×