Skocz do zawartości
kalamarz7

VPS kvm w PL na co najmniej 10 lat

Polecane posty

Dzień dobry.

Szukam VPS KVM z nielimitowanym transferem w lokalizacji PL.

Tak naprawdę to już znalazłem idealny, nie chcę robić reklamy ale spełnia wszystkie moje warunki

https://mintshost.pl/start/konfiguratorproduktu/?produktid=VPS-KVM-MH1

oprócz jednego = można go kupić za 150/ rok.

A ja potrzebuję taki, który będzie miał identyczne parametry (co najmniej) tyle że z opcją płatności:

1500/10lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do mintshost - myśle, że nie bedzie problemu wykupieniu takiego serwera na 10lat - a nawet myśle, że za taki okres czasu dostaniesz jeszcze mocny rabat, tylko pytań mam kilka:
Po 1 dlaczego na tak długi okres czasu, przecież przez 10lat może się tak wiele zmienić, że ten serwer może kosztować za 5-10lat dużo mniej.
Po 2 jaka jest różnica robienia przelewu co roku na 150zł, czy jeden na 10lat za 1500zł ?
Po 3 możesz również wyczekiwać na promocje od mintshost - mają czasami taką promocję, że wrzucają kilka dedyków "lifetime" kupujesz raz i masz go cały czas, jednak jest ich tylko kilka zawsze, dlatego szybko schodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że VPS na 10 lat nie ma najmniejszego sensu.

Wystarczy popatrzeć na rozwój informatyki na świecie. 10 lat temu za obecną cenę można by było otrzymać co najwyżej 1Ghz, 256MB RAM, 10G HDD no i na pewno w tej cenie nie wirtualizacje KVM tylko pewnie OpenVZ.

 

To samo może być za 10 lat, nowa technologia może tak ewoluować że obecny VPS który wykupisz na 10 lat nie będzie się do niczego nadawał.

 

Trzeba wziąć też pod uwagę istnienie firmy. Mintshost.pl istnieje dopiero od kilku lat na rynku, a obecnie z tego co się orientuje ma już zmienionego właściciela. Nie wiadomo jak długo będzie obecna oferta obowiązywać i czy firma jeszcze będzie istnieć. Nie żebym był przeciwko mintshost (wręcz odwrotnie), ale 10 lat to zbyt długi okres czasu żeby wydawać dość pokaźną sumę na coś co nie wiadomo czy będzie istniało za 10 lat lub czy będzie to jeszcze potrzebne za 10 lat.

 

Ze swojej strony nie sądzę nawet żeby jakakolwiek firma hostingowa zgodziła się na tak długi okres rozliczeniowy, dla firmy to na dłuższą metę też może być problem w razie zmiany infrastruktury lub profilu działalności firmy.

 

Jeśli już chcesz na taki długi okres i firma zgodzi się - konieczne jest zabezpieczenie się stosowną umową, (kary umowne w przypadku braku wywiązania się z umowy/wcześniejsze wyłączenie itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Webh. Możesz opłacić na ile chcesz. Support rewelacja. I co jakiś czas podwyższają bezpłatnie możliwości. Dysk SSD, bardzo bogaty panel ISP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Szukam VPS KVM z nielimitowanym transferem w lokalizacji PL.

Tak naprawdę to już znalazłem idealny, nie chcę robić reklamy ale spełnia wszystkie moje warunki

https://mintshost.pl/start/konfiguratorproduktu/?produktid=VPS-KVM-MH1

oprócz jednego = można go kupić za 150/ rok.

A ja potrzebuję taki, który będzie miał identyczne parametry (co najmniej) tyle że z opcją płatności:

1500/10lat.

Tylko na 10? Po co się rozdrabniasz napisz do wsparcia i kup na 20 i zapłać SMS-em ;)

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)
  • Upvote 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko na 10? Po co się rozdrabniasz napisz do wsparcia i kup na 20 i zapłać SMS-em ;)

Może wtedy będzie więcej % zniżki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×