Skocz do zawartości
KrzysztofTy

Wysoki load podczas działania FFMEG

Polecane posty

1. Czy to jest normalne, że podczas pracy FFMPEG na serwerze o parametrach 16 GB DDR3 procesor Intel Core i7 4770 3,40Ghz 4 cores / 8 threads, dysk 2 x 1000GB SATA II (RAID 1) load serwera wynosi 16 -20 ? Przy założeniu, że na serwerze nie ma jeszcze żadnego ruchu, a filmy konwertowane są jeden po drugim ?

2. Serwer mam wykupiony z administracją, ale czy administrator z zewnątrz, czyli ktoś całkowicie niezależny, ma możliwość sprawdzenia, czy ja mam do dyspozycji cały serwer, czy np. ktoś próbuje mnie oszukać i udostępnia mi wydzielony VPS ?

3.Możecie mi polecić kogoś zaufanego, kto zajmuje się administracją serwerami, bo miałbym zlecenie na aktualizację kilku zainstalowanych komponentów..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Tak. Mam jeden serwer z tym zainstalowany i to normalne. Przy jednym filmie? To tak średnio bym powiedział. (niedziela się udziela)

3. Napisz na PW o co chodzi.

Edytowano przez Rolej (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również obserwuję coś takiego u siebie (przy stale działającym ffmpeg).

Ktoś może wie z czego to wynika? Obciążenie procesora niewielkie, a load wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zrzucił na samego FFMPEG'a. Jak duże filmy przerabiacie? Rozrzucacie to wszystko na kilka wątków czy oracie to na jednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak CPU nie jest obciążone a jest wysoki load to obstawiłbym IO.

 

iostat? IOwait w topie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×