Skocz do zawartości
Kurkawodna1921

Plugin wine nie działa

Polecane posty

Witam,tak jak w temacie,plugin wine mi nie działa. Gdy próbuje coś odpalić za jego pomocą po prostu nic sie nie dzieje,tak jakby go nie było (mam zainstalowany). Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Mam samochód, ale nie chce jechać po przekręceniu kluczyka.. Możecie pomóc?

 

;)

 

Jaki program i w jaki sposób próbujesz uruchomić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane,że w ogóle nie działa,tak jakby go nie było. Nieważne co odpale,nawet jeśli wpisze samo "wine",nic się nie pojawia,żadnych błędów czy innych rzeczy. Co do pytania w jaki sposób próbuje uruchomić-a jaki może być inny sposób od wpisania wine program.exe? Ja innego nie znam,dlatego też używam ten (wine program.exe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki program ? Gdzie dokładnie jest problem w wine, jaki system masz? co próbujesz uruchomić? o co ci chodzi? ... człowieku naucz się opisywać swój problem bo takim tokiem nigdy nie otrzymasz żadnej pomocy.

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już dwa razy napisałem-nieważne jaki program,żadnego nie mogę odpalić. Nie wiem,gdzie może być dokładnie problem,gdy coś próbuje odpalić,nic się nie dzieje,nie wyskakują żadne błędy. System debian 8 64. Do pytania-co próbuje uruchomić,tak jak już napisałem nie ma to znaczenia. A o co chodzi to lepiej Ci nie rozjaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz w ogole zainstalowanego wine?

 

sudo apt-get install wine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×