Skocz do zawartości
komar1911

Serwer pod OpenVPN

Polecane posty

tiktalik? Ile transferu miesięcznie chcesz wykorzystywać?

Nie polecam, mam tam VPS i strasznie wolno działa net, transfer po 2-5Mbps masakra nie da sie z neta korzystać (testowałem pakiet za 8zł i za 18zł)... mam VPS na sldc.pl (za 15zł) i na mintshost.pl (25zł) i fajnie smiga, net ponad 30Mbps a że mam VDSL 20Mbps to jak znalazł

Edytowano przez ??? (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, mam tam VPS i strasznie wolno działa net, transfer po 2-5Mbps masakra nie da sie z neta korzystać (testowałem pakiet za 8zł i za 18zł)... mam VPS na sldc.pl (za 15zł) i na mintshost.pl (25zł) i fajnie smiga, net ponad 30Mbps a że mam VDSL 20Mbps to jak znalazł

Niestety potwierdzam, ostatnio strasznie wolno wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie dziwne doświadczenia z siecią - ostatnio z reszta wrzucałem jakieś testy. Zawsze uderzam blistko 1gbit downloadu i 100mb/s uploadu. Standardy mają tylko lekkie problemy wydajnościowe jeśli chodzi o dyski twarde.

 

Chodzicie, robicie czarny PR, a w sumie nie pamiętam, żebym widział kiedykolwiek jakiś ticket a propos wolnego działania sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie dziwne doświadczenia z siecią - ostatnio z reszta wrzucałem jakieś testy. Zawsze uderzam blistko 1gbit downloadu i 100mb/s uploadu. Standardy mają tylko lekkie problemy wydajnościowe jeśli chodzi o dyski twarde.

 

Chodzicie, robicie czarny PR, a w sumie nie pamiętam, żebym widział kiedykolwiek jakiś ticket a propos wolnego działania sieci...

 

Krzysiu , sieć maiłeś zawsze ok ,

ale dyski w wersji standardowej tragedia ustaw konkretny limit np jak w e24 ( 50 MB/s ) bo teraz nieraz ciężko osiągnąć 5-10 u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Najtańszy serwer w naszej ofercie powinien spełnić wymogi https://blazingfast.io/vps. Również zachęcam do skorzystania z kodu 10OFF, zapewniający 10% zniżki.

VPS chroniony przez nasz pełen Anti-DDoS. Natomiast zespół inżynierów chętny do pomocy przy podstawowej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×