Skocz do zawartości
Gość adrjannn

Tani VPS z Direct Admin (wirtualizacja KVM)

Polecane posty

Gość adrjannn

Poszukuję serwera VPS z licencją Direct Admin, opartego na wirtualizacji KVM.

 

Cena max 20 zł m-c + licencja Direct Admin jednorazowa, najlepiej zlokalizowany w Polsce. Dysk minimum 10GB.

Cenię sobie stabilność, dlatego mintshost odpada.

Edytowano przez adrjannn (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry, żart. Na prawdę Ci się udał. :rolleyes:

Koszt samego DA to w przypadku licencji miesięcznej ok. 55,00 zł (biorąc pod uwagę obecny kurs dolara), a gdzie tam jeszcze jakiś VPS i to na KVM...

Edytowano przez Desavil (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrjannn

Miałem na myśli opłatę jednorazową za Direct Admin w firmie hostingującej(max 300 zł mogę dać za DA), posta edytowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli opłatę jednorazową za Direct Admin w firmie hostingującej(max 300 zł mogę dać za DA), posta edytowałem ;)

 

572810zenyqttcne.gif

  • Upvote 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas, oferujemy licencje DA Internal oraz serwery KVM: http://www.pl.mzone.uk/vps/kvm/budget

 

Proszę pamiętać, że zakup licencji Lifetime DA, nie zezwoli na używaniu licencji na serwerach konkurencji, licencja jest ważna tylko na nasze serwery.


(max 300 zł mogę dać za DA)

 

 

Niestety cena jest troszkę wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

"Trochę" gruba przesada. Koszt internal dożywotniej to $89.

 

Czyli firma ma za tę cenę odsprzedać klientowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli firma ma za tę cenę odsprzedać klientowi?

 

Pewnie, że nie. Ale ta cena to gruba przesada.

 

Przykładowo w SDC tę licencję internal lifetime można nabyć za 355,00 zł netto. Rozumiem do 500,00 zł z prowizją, ale 1200,00 zł ($300)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To licencje external. Cena licencji internal jest inna (tańsza - ceny dostępne tylko dla partnerów DirectAdmin).

 

Znalazłem coś takiego - https://hostinghouse.pl/serwery-vps-directadmin w przypadku płatności rocznej wychodzi ~25,00 zł miesięcznie netto z panelem DirectAdmin. Niestety nie wiem czy to na KVM stoi.

Edytowano przez Desavil (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

To licencje external. Cena licencji internal jest inna (tańsza - ceny dostępne tylko dla partnerów DirectAdmin).

 

Znalazłem coś takiego - https://hostinghouse.pl/serwery-vps-directadmin w przypadku płatności rocznej wychodzi ~25,00 zł miesięcznie netto z panelem DirectAdmin. Niestety nie wiem czy to na KVM stoi.

 

No tak tylko przy internal wiąże się z jednym dostawcą. Klient jak zdecyduje się na dostawcę VPSa to może dopytać o DA. Jeżeli nie ma to musi zakupić external.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

No tak tylko przy internal wiąże się z jednym dostawcą. Klient jak zdecyduje się na dostawcę VPSa to może dopytać o DA. Jeżeli nie ma to musi zakupić external.

 

W tym przypadku to zdecydowanie nie ten budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrjannn

Zapraszam do nas, oferujemy licencje DA Internal oraz serwery KVM: http://www.pl.mzone.uk/vps/kvm/budget

 

Proszę pamiętać, że zakup licencji Lifetime DA, nie zezwoli na używaniu licencji na serwerach konkurencji, licencja jest ważna tylko na nasze serwery.

 

Niestety cena jest troszkę wyższa.

 

@mzone, czy można u Was założyć konto z jakąś subdomeną darmową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko subdomeny są dostępne dla hostingu współdzielonego, ie dla VPS.

Mamy jednak tanie domeny, np regionalne, taką domenę możesz dostać za darmo przy zakupie licencji DA.

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierz dedyka lub VPS w ovh. Jeśli chodzi o VPS to obecnie w OVH bez rabatu najtańszy dedyk w Polsce kosztuje 220 brutto na miesiąc. Kalkulacja jest następująca:

 

Najtańszy VPS w ovh 12 zł brutto - nie wiem czy jest możliwość zakupu licencji internal Directadmin jednak warto zapytać...

 

Oferta konkurencji: Zakup serwera dedykowanego z ovh i overselling serwerów vps jak to wygląda na przykładzie promocji w ovh:

 

Za każdy adres IP 10 + 220 zł czyli żeby nie było straty 20 serwerów vps po 21 zł na każdego dedyka + marża za obsługę i wychodzi w przybliżeniu 900-1200 zł czyli jakieś 40 serwerów vps na 4 rdzeniowy procesor....

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×