Skocz do zawartości
mikser123

blog o samorozwoju

Polecane posty

o domenie już wiem tylko, że te z samorozwoju osobistego są już zajęte więc muszę coś wymyśleć najlepiej kupię szkolenie Pawła http://oferta.krzywy.pl/szkolenie/tajemnica-domen/

Nie bardzo wiem jak pododawać kategorie i co po zakupie domeny jak zrobić przekierowanie z obecnej na nową ? i czy trzeba przerzucać wszystko pod nową domenę ?

nad jakością artykułów też już pracuje i będę pisał, pisał, pisał aż będzie wychodzić

szkolenie z seo i pozycjonowania już kupiłem

a wygląd szablonu nieco zmieniłem napiszcie jak wygląda teraz czy lepiej czy gorzej ?

Edytowano przez mikser123 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuje ... prowadzić bloga o samorozwoju i kupować jakieś durne szkolenia żeby wymyślić nazwę domeny :D Poważnie jakiś Janusz w domenie krzywy.pl chce 300 zł za nagranie jak budować markę ? xD

 

Mam nadzieje że to tylko SEO spam linkiem niż rzeczywistość.

 

Domenę podpina się pod hosting z obecnej domeny zrób przekierowanie 301 na nową. O migracji wordpress znajdziesz dużo w internecie skoro jesteś takim fanem szkoleń to zamiast bezpłatnego poradnika myślę że znajdzie się do tego jakieś szkolenie za 297.00 zł

 

Szablon wyglada źle nadal, estetyka, treść - nie wiadomo o co w tym blogu chodzi. Jakieś cytaty bez większego sensu ... i tyle.

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×