Skocz do zawartości
Kris83

NETDC zostawił na lodzie

Polecane posty

Mam poważny pad serwera na którym mam wszystko - a NetDC olał sobie sprawę. Tak jak o 20:03 ostatnie pytanie było o ID serwera tak do tej pory nie ma odpowiedzi. Wg regulaminu awarie usuwane są niezwłocznie żeby zachować ciągłość usług. Czekam już kilka godzin i nic.

Panie z biznes-host.pl - poradzisz coś na to czy mam sobie sam radzić teraz?

Edytowano przez Kris83 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu wychodzi na to, że:

a) o tej godzinie już nie pracują w NETDC

b) dosięgła mnie podwórkowa kara za niemiły ton na tym forum i nikt nie odpisuje, postanowiono mnie w stylu dresów z Rataj ukarać

 

Wszystko leży. Pytanie: czy jutro cokolwiek zacznie działać? Czy przywrócą mi usługę do ładu czy oleją pisząc, że to ja napsociłem na koncie roota instalując Pinguzo, który zainstalował się bez errorów?


EDIT:
No weźcie nooo. Nie karajcie już. Jeśli ja nawaliłem to przeproszę publicznie. Jestem w końcu klientem a nie kolegą z podwórka.

Ps. Panie moderatorze tego forum, zablokowałeś poprzedni wątek stwierdzając, że nie można patrzeć na te "żale" i że widocznie mam z tego na "bułki" zaledwie, skoro nie zmieniłem dostawcy. No panie no, panie! Czy ja miałem kryształową kulę? Na podstawie czego miałem zmieniać skoro wcześniej tak się nie działo? Nie bądź taki - nie traktuj jak śmiecia. Szacunku elementarnego proszę.

Edytowano przez Kris83 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zmień firmę a od obecnej domagaj się zwrotu kwoty zgodnej z umową SLA - albo dzwoń od rana i pisz na forum że jakaś prywatna firma cię olewa. Najlepiej załóż nowy temat kolejny jakbyśmy mieli jakikolwiek wpływ na twoje usługi. To twoje problemy spamowanie forum nic nie zmienia - dlatego moderator skasował twój temat.

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/55231-netdc-dedyk-niczym-wspoldzielony/page-3 - poprzedni temat autora.

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I taki temat został już otwarty: http://www.webhostingtalk.pl/topic/45864-opinie-netdcpl/ - tam można się wypowiadać. Użyj opcji "szukaj" lub wpisz w google netdc opinie - wht zazwyczaj jest na top5.

 

Zrobiony został właśnie w tym celu aby każdy z użytkowników nie otwierał osobnego tematu i spamował o tej samej firmie. Masz problem z firmą która i tak ma złe opinie na wht i osobiście nigdy bym nic tam nie kupił ale to nie jest powód aby śmiecić forum gdzie nie mamy wpływu na twój problem - kieruj problemy do firmy.

 

Moderatorów proszę o zamkniecie lub skasowanie kolejnego tematu tego użytkownika - niech wypowiada się w odpowiednim temacie.

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Admini jednak nie śpią w NETDC - fakt ten: NA PLUS.

2) Usluga zaczęła działać - admin podał powód jednak nie wiem czy to ja sknociłem czy nie.

Devon nie wiem czy ma złe. Ale faktycznie teraz widzę że ten dział zawiera wątki uporządkowane tematycznie wg dostawców - nie zwróciłem uwagi, myślałem po rzuceniu okiem przez 0,5 sek. że to tematy użyszkodników forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj ten powód powiemy Ci kogo to wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×