Skocz do zawartości

Zdjęcie

Adsense - czy jest możliwość odbanowania?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
9 odpowiedzi na ten temat

#1 Westbam

Westbam

WHT PRO!

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 postów
  • Firma:Może kiedyś...
  • Imię:Damian

Napisany 17 październik 2016 - 12:34

Cześć,

Dawno temu dostałem bana na Adsense, czy jest możliwość by odbanowali mi konto na moje dane czy trzeba założyć na kogoś innego?

Mieliście taką sytuacje?

• 0

#2 mcbarlo

mcbarlo

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 517 postów
  • Firma:IntegraDesign
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Barczyk

Napisany 17 październik 2016 - 13:14

Miałem kiedyś taki przypadek, że dostałem bana na jedną ze stron za nieodpowiednie treści. Po jakimś czasie zgłosiłem po prostu stronę do ponownej weryfikacji i została zweryfikowana pozytywnie.

Pytanie czy wiesz za co dostałeś bana?

• 0

#3 Westbam

Westbam

WHT PRO!

• WHT Pro
  • 976 postów

Napisany 17 październik 2016 - 14:47

Podobno za klikanie w reklamy

• 0

#4 mcbarlo

mcbarlo

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • 517 postów
  • Firma:IntegraDesign
  • Imię:Mariusz
  • Nazwisko:Barczyk

Napisany 17 październik 2016 - 15:37

Hmm, to może być gorzej w takim razie, ale na forum adsensa możesz zapytać czy jest szansa. Często odpowiadają tam pracownicy Googla.

• 0

#5 devon

devon

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisany 17 październik 2016 - 17:19

Standardowo nie, założysz nowe konto i otrzymasz weryfikację pozytywną - jeżeli wcześniej miałeś bana na te same dane to ponownie dostaniesz bana po pewnym czasie za nic. Z google nie ma praktycznie możliwości kontaktu - jesteś małym wydawcą więc po co zawracać sobie głowę tobą (oczywiście obsługa double click jest inna). Zakładaj na inne dane (adres) lub na kogoś z rodziny. Musiałeś klikać sam w własną reklamę - tutaj mam pewność że się nie mylą (weryfikują to na wiele sposobów).

Edytowany przez devon, 17 październik 2016 - 17:20.

• 0

#6 zgred

zgred

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 142 postów
  • Firma:Outnet.pl
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Gontarek

Napisany 17 październik 2016 - 18:02

Nie ma mozliwości zdjęcia bana. 

• 0

#7 krzysiek02

krzysiek02

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisany 17 październik 2016 - 21:38

Cześć,

Dawno temu dostałem bana na Adsense, czy jest możliwość by odbanowali mi konto na moje dane czy trzeba założyć na kogoś innego?

Mieliście taką sytuacje?

Ja dostałem bana na konto z tym, że ani razu nie kliknąłem w swoją reklamę, ale miałem w tym czasie wykupiony autosurf czy jak to się zwie. Myślałem, ze to rozreklamuje stronę. Pisałem do nich kilka razy odwołanie i za każdym razem odrzucili.

• 0

#8 Westbam

Westbam

WHT PRO!

• WHT Pro
  • 976 postów

Napisany 18 październik 2016 - 10:43

Ok czyli pozostaje mi zrobić konto na kogoś z rodziny - oczywiście za zgodą ;)

Czy trzeba się rozliczać jakoś od tych zarobków? (Nie chce kogoś wciągnąć w bagno...)

Pity i inne bzdety tego typu?

Edytowany przez Westbam, 18 październik 2016 - 10:44.

• 0

#9 devon

devon

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisany 18 październik 2016 - 20:48

Jeżeli mówimy o osobie fizycznej bez działalności to tak, na koniec roku w PIT jako przychody z innych źródeł. Przychód należy opodatkować normalnie wg. skali podatkowej. Możesz uwzględnić kwotę wolną od podatku oraz ewentualne kosztu uzyskania przychodu - nie musisz płacić miesięcznych zaliczek, wystarczy zeznanie roczne. Jeżeli chodzi o firmę to wiadomo - fakturka i klasycznie ;) - najlepiej do księgowej.

Ja dostałem bana na konto z tym, że ani razu nie kliknąłem w swoją reklamę, ale miałem w tym czasie wykupiony autosurf czy jak to się zwie. Myślałem, ze to rozreklamuje stronę. Pisałem do nich kilka razy odwołanie i za każdym razem odrzucili.

Musiałeś kliknąć ;) - ten system detekcji jest naprawdę skomplikowany i nie opiera się wyłącznie o adres IP - tylko o prawie 18 składników. Uwierz że musiałeś kliknąć, albo ktoś na komputerze na którym głównie spędzasz czas ;)

• 0

#10 krzysiek02

krzysiek02

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisany 18 październik 2016 - 22:12

Jeżeli mówimy o osobie fizycznej bez działalności to tak, na koniec roku w PIT jako przychody z innych źródeł. Przychód należy opodatkować normalnie wg. skali podatkowej. Możesz uwzględnić kwotę wolną od podatku oraz ewentualne kosztu uzyskania przychodu - nie musisz płacić miesięcznych zaliczek, wystarczy zeznanie roczne. Jeżeli chodzi o firmę to wiadomo - fakturka i klasycznie ;) - najlepiej do księgowej.

Musiałeś kliknąć ;) - ten system detekcji jest naprawdę skomplikowany i nie opiera się wyłącznie o adres IP - tylko o prawie 18 składników. Uwierz że musiałeś kliknąć, albo ktoś na komputerze na którym głównie spędzasz czas ;)

Nie kliknąłem bo czytałem, że za klikanie banują.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników