Skocz do zawartości
Westbam

Adsense - czy jest możliwość odbanowania?

Polecane posty

Cześć,

 

Dawno temu dostałem bana na Adsense, czy jest możliwość by odbanowali mi konto na moje dane czy trzeba założyć na kogoś innego?

 

Mieliście taką sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś taki przypadek, że dostałem bana na jedną ze stron za nieodpowiednie treści. Po jakimś czasie zgłosiłem po prostu stronę do ponownej weryfikacji i została zweryfikowana pozytywnie.

 

Pytanie czy wiesz za co dostałeś bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to może być gorzej w takim razie, ale na forum adsensa możesz zapytać czy jest szansa. Często odpowiadają tam pracownicy Googla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo nie, założysz nowe konto i otrzymasz weryfikację pozytywną - jeżeli wcześniej miałeś bana na te same dane to ponownie dostaniesz bana po pewnym czasie za nic. Z google nie ma praktycznie możliwości kontaktu - jesteś małym wydawcą więc po co zawracać sobie głowę tobą (oczywiście obsługa double click jest inna). Zakładaj na inne dane (adres) lub na kogoś z rodziny. Musiałeś klikać sam w własną reklamę - tutaj mam pewność że się nie mylą (weryfikują to na wiele sposobów).

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dawno temu dostałem bana na Adsense, czy jest możliwość by odbanowali mi konto na moje dane czy trzeba założyć na kogoś innego?

 

Mieliście taką sytuacje?

 

Ja dostałem bana na konto z tym, że ani razu nie kliknąłem w swoją reklamę, ale miałem w tym czasie wykupiony autosurf czy jak to się zwie. Myślałem, ze to rozreklamuje stronę. Pisałem do nich kilka razy odwołanie i za każdym razem odrzucili.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli pozostaje mi zrobić konto na kogoś z rodziny - oczywiście za zgodą ;)

 

Czy trzeba się rozliczać jakoś od tych zarobków? (Nie chce kogoś wciągnąć w bagno...)

 

Pity i inne bzdety tego typu?

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówimy o osobie fizycznej bez działalności to tak, na koniec roku w PIT jako przychody z innych źródeł. Przychód należy opodatkować normalnie wg. skali podatkowej. Możesz uwzględnić kwotę wolną od podatku oraz ewentualne kosztu uzyskania przychodu - nie musisz płacić miesięcznych zaliczek, wystarczy zeznanie roczne. Jeżeli chodzi o firmę to wiadomo - fakturka i klasycznie ;) - najlepiej do księgowej.

Ja dostałem bana na konto z tym, że ani razu nie kliknąłem w swoją reklamę, ale miałem w tym czasie wykupiony autosurf czy jak to się zwie. Myślałem, ze to rozreklamuje stronę. Pisałem do nich kilka razy odwołanie i za każdym razem odrzucili.


Musiałeś kliknąć ;) - ten system detekcji jest naprawdę skomplikowany i nie opiera się wyłącznie o adres IP - tylko o prawie 18 składników. Uwierz że musiałeś kliknąć, albo ktoś na komputerze na którym głównie spędzasz czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówimy o osobie fizycznej bez działalności to tak, na koniec roku w PIT jako przychody z innych źródeł. Przychód należy opodatkować normalnie wg. skali podatkowej. Możesz uwzględnić kwotę wolną od podatku oraz ewentualne kosztu uzyskania przychodu - nie musisz płacić miesięcznych zaliczek, wystarczy zeznanie roczne. Jeżeli chodzi o firmę to wiadomo - fakturka i klasycznie ;) - najlepiej do księgowej.

 

Musiałeś kliknąć ;) - ten system detekcji jest naprawdę skomplikowany i nie opiera się wyłącznie o adres IP - tylko o prawie 18 składników. Uwierz że musiałeś kliknąć, albo ktoś na komputerze na którym głównie spędzasz czas ;)

 

Nie kliknąłem bo czytałem, że za klikanie banują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×