Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

SeoHost.pl - Niepoważna Firma

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
16 odpowiedzi na ten temat

#1 r4nt

r4nt

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 29 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 19:16

Witam

Otóż chcę poinformować jak długo na seohost czeka się na to aby ktoś raczył przywrócić Backup .

W poniedziałek 19 posypała mi się baza Mysql, zgłosiłem to aby ktoś przywrócił mi backup z 5 ostatnich dni ( takc onajmniej pisze u nich na stronie że max z 5 dni ). Po 2 dniach ktoś odpisał że backup plików został przywrócony, zapytał się czy bazę również ma przywrócić .

Odpowiedziałem tak jak najbardziej, dzisiaj sobota 0 odpowiedzi, baza dalej z krzakami, więc ciekach co chcą mi przywrócić skoro 5 dzień dzisiaj mija .

Nie poważna firma, nie wiem kto u nich pracuje ale nie Polecam .

Hosting bardzo fajny ale ta obsługa klientów, totalna porażka !!!

Pozdrawiam

• 0

#2 devon

devon

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 19:20

Cóż ... to dla ciebie doskonały znak aby zmienić firmę. Warto przeczytać regulamin oraz SLA - niestety tak to wygląda za kilka złoty nikt nie gwarantuje czasów reakcji na poziomie kilku godzin. Jednak sytuacja dość absurdalna prosząc o przywrócenie backupu pytanie czy bazę też - wydaje mi się że to dość oczywiste.

• 0

#3 Pan Kot

Pan Kot

Mrrr

• Zbanowani
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2819 postów

Napisany 24 wrzesień 2016 - 23:19

Cóż ... to dla ciebie doskonały znak aby zmienić firmę. Warto przeczytać regulamin oraz SLA - niestety tak to wygląda za kilka złoty nikt nie gwarantuje czasów reakcji na poziomie kilku godzin. Jednak sytuacja dość absurdalna prosząc o przywrócenie backupu pytanie czy bazę też - wydaje mi się że to dość oczywiste.

Niekoniecznie, fuckupu w plikach można się spodziewać dużo częściej niż fuckupu w bazie. Łatwiej jest usunąć plik niż wyczyścić wszystkie rekordy. Z kolei jeśli przywróciliby bazę razem z plikami, a później by się okazało że mieli przywrócić same pliki, to pewnie byłoby jeszcze gorzej.

Oczywiście nie bronię tutaj firmy, bronię jedynie logiki.

• 0

#4 SiXwishlist

SiXwishlist

Freedom Forever

• Firma Bronze
  • 2366 postów
  • Firma:SiXwishlist

Napisany 25 wrzesień 2016 - 00:09

...sama się posypała? Nie masz opcji backup by wykonywać go samodzielnie? Opcja backup nie jest dostępna w panelu? 

• 0

#5 dawidryba11

dawidryba11

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 49 postów

Napisany 25 wrzesień 2016 - 07:01

Hosting jego reakcja to jedno. A gdzie Twoja kopia? Serio, wystarczyloby chociaz raz na 2 tyg wchodzic i robic sobie - wlasnie z uwagi na takie sytuacje. Czas robienia takiej operacji to minuta z zalogowaniem do bazy. ;)

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
  • 2

#6 Westbam

Westbam

WHT PRO!

• WHT Pro
  • 972 postów
  • Firma:Może kiedyś...
  • Imię:Damian

Napisany 25 wrzesień 2016 - 09:54

I kolejna sprawa - DZWONIŁEŚ? Bo wy wszyscy wszystko chcecie załatwić mailami...

• 1

#7 tym

tym

Weteran WHT

• WHT Pro
  • 1153 postów
  • Firma:DG

Napisany 25 wrzesień 2016 - 19:22

Hosting to usługa internetowa więc to raczej normalne że takie sprawy wygodniej i z reguły szybciej można załatwić mailem.

• 4

#8 rachman

rachman

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 12 postów

Napisany 23 listopad 2016 - 00:17

Ja u nich siedzę od paru lat i jakoś zawsze w kilka godzin to max odpowiadali, bywało że prawie od razu. Często w nocy działam a nawet o 3 w nocy ktoś na bieżąco reagował jak miałem problem ze stroną i mi przywracali backup bo półprzytomny spaprałem coś. Jak się spieszy to ja kiedyś napisałem mail i zadzwoniłem by szybko sprawdzili ;) Szybciej się nie da ;)

• 0

#9 wansee

wansee

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 7 postów

Napisany 23 listopad 2016 - 04:57

Ten temat to typowe pieniactwo. Najlatwiej jest oczernic jakas firme, najtrudniej przyznac sie do wlasnej glupoty :)

• 0

#10 danielos

danielos

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 17:58

Ja tam nie mogę narzekać na obsługę seohost. Zawsze jak mam jakiś problem to dzwonię i problem załatwiają od ręki. Jak rok u nich jestem tak żadnych awarii nie miałem. 

• 0

#11 devon

devon

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisany 23 grudzień 2016 - 18:53

i zrobiłeś konto tylko żeby nam o tym powiedzieć bo ładnie temat się zaindeksował, fascynujące ;)

• 2

#12 danielos

danielos

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisany 27 grudzień 2016 - 17:52

@devon

tak, specjalnie założyłem konto ponad pół roku temu, żeby teraz Cię zafascynować ;)

Wyluzuj 

Nie każdy kto czytuje forum musi się za każdym razem wypowiadać ;)

Mimo wszystko pozdrawiam i doceniam czujność. 

Zwyczajnie nie zgadzam się z hejtem, który poleciał na firmę, bo moim zdaniem mocno ukoloryzowany jest. 

Edytowany przez danielos, 27 grudzień 2016 - 17:54.

• 0

#13 Roothek

Roothek

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 161 postów
  • Firma:DB MEDIA
  • Imię:Damian

Napisany 28 grudzień 2016 - 12:28

Myślę, że kopie które robią są dla nich w razie awarii, a nie po to, żeby przywracać klientowi jak coś zepsuje. Jeżeli coś się aktualizuje/edytuje to zawsze robi się samemu kopie z panelu (chyba w każdej firmie hostingowej jest taka opcja).

• 0

#14 Jacek M

Jacek M

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 1 postów

Napisany 27 lipiec 2017 - 19:36

Ja się zarejestrowałem przed  chwilą (na forum), poświęciłem swój czas, żeby podzielić się wrażeniami... 

Serwer nie działa, postawienie wordpressa nie było możliwe, bo serwer nie działał, po jakimś czasie się udało. Obecnie serwer raz działa, raz nie. Będąc uczciwym w przypadku 30% prób wejścia na stronę serwer nie działa .

Teraz  wyświetla: "502 Bad Gateway"

Także tak...

Muszę jednak dodać, że pan z obsługi odpisał szybko, ale jeszcze żaden konkret. Serwer jak na razie często nie działa.

Edytowany przez Jacek M, 27 lipiec 2017 - 19:38.

• 0

#15 Gość_Rafiki_*

Gość_Rafiki_*
  • Goście

Napisany 28 lipiec 2017 - 08:54

Ja mam kilka kont w seohoscie - wszystko ok, działa bez większych awarii (czasem zdarzają się krótkie niedostępności serwera ale ogólnie serwera pod zaplecza więc i tak jest spoko). Support ostatnio odpisuje dość sprawnie - w ciągu godziny max kilku.

• 0

#16 NETWORKMANAGER

NETWORKMANAGER

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 14 postów

Napisany 28 lipiec 2017 - 16:24

Działanie SEOHOSTINGU - nie koniecznie w tej firmie , ale w zasadzie w każdej będzie powodowało problemy z dostępem. Administratorzy wiedzą o czym mówię, ponieważ SEO ma to do siebie ze jest setki skanowań przez crawlery, oraz ataki bez końca na Wordpressy. 99% klientów nie dba o poprawne zabezpieczenie swoich zaplecz. A w tej cenie która jest na ich stronie VPS  z tyloma IP nie otrzymasz. Jeśli wymagasz oferty profesjonalnej z tego co widzę mają ofertę HOSTINGU WWW.

• 0

#17 Falownik

Falownik

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 19 postów

Napisany 29 lipiec 2017 - 13:16

Ja mam u nich kilka domen. Korzystam z usług od roku i naprawdę nie miałem kłopotów. Dzisiaj jednak ich strona/panel nie działa. Może przerwa techniczna ;) Tak czy siak przedłużyłem o kolejny rok usługi.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników