Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zamiennik dla ADSENSE?

Zamiennik dla ADSENSE?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

Zamiennik dla ADSENSE?

#1 wlodziu

wlodziu

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 19:29

Hej, mam pewną stronkę, która generuje dośc duży ruch i chciałbym pozyskac metodę zarobkową - a mianowicie reklamy. Szukam czegoś w stylu Adsense. Złożyłem aplikacje do nich, ale strasznie długo to trwa.

Czy korzystaliście z czegoś innego? Macie jakieś opinie?

• 0

#2 Fizyda

Fizyda

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 20:14

RTB House ostatnimi czasu dość często widuje, a i reklamy dość dobrze stargetowane.

• 0

#3 Makina

Makina

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 1 postów

Napisany 02 styczeń 2017 - 13:11

O też sie nad tym zastanawiałam, dzięki! :)

• 0

#4 lubombo

lubombo

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 2 postów

Napisany 01 lipiec 2017 - 12:28

Może jeszcze adkontekst?

• 0

#5 Karczowqa

Karczowqa

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 18 postów

Napisany 31 styczeń 2018 - 13:25

Adkontekst? Lipa. Ja bym się zastanowił nad boksami reklamowymi z bodajże Novem i https://lead.network 

• 0

#6 Bluemoon

Bluemoon

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 11 postów
  • Firma:zomi.pl

Napisany 31 styczeń 2018 - 16:30

Poszukaj coś w stylu yiledbird,yieldriser, spicymobile, rocketmobile way2grow itp

Jest tego trochę. Wszystko zalezy od tego jak duży masz ruch.

Niektóre z tych firm mogą nie chcieć współpracować przy zbyt małych wydawcach.

• 0

#7 makslanc

makslanc

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 1 postów

Napisany 08 luty 2018 - 21:54

A sieć AdKontekst ? 

• 0

#8 Kuba_Z

Kuba_Z

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 1 postów

Napisany 21 luty 2018 - 00:56

Ja korzystam obecnie z optad360, kiedyś działałem z yieldbird po tym jak przemienili się z adtaily, ale zarabiałem więcej z adsense więc wypiąłem ich kody. Po yieldbird próbowałem jeszcze z yieldriser ale obsługa beznadziejna - bardzo wolno odpowiadali na moje maile, opóźnienia z płatnościami i w końcu zrobiłem test z optad360 żeby sprawdzić kto lepiej będzie dla mnie zarabiał. Po 3 tygodniach testów podzielonego ruchu pół na pół optad360 zarobił dla mnie więcej o 36% w porównaniu do yieldriser i zaskoczony byłem faktem, że zarobiłem więcej nawet przy wyższej prowizji optad360. Co do współpracy to płacą terminowo, tylko raz spóźnili się 3 dni, osoba kontaktowa zawsze rzeczowo i szybko odpowiada.

Edytowany przez Kuba_Z, 21 luty 2018 - 00:57.

• 0

#9 Bluemoon

Bluemoon

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 11 postów
  • Firma:zomi.pl

Napisany Wczoraj, 11:25

Ja korzystam obecnie z optad360, kiedyś działałem z yieldbird po tym jak przemienili się z adtaily, ale zarabiałem więcej z adsense więc wypiąłem ich kody. Po yieldbird próbowałem jeszcze z yieldriser ale obsługa beznadziejna - bardzo wolno odpowiadali na moje maile, opóźnienia z płatnościami i w końcu zrobiłem test z optad360 żeby sprawdzić kto lepiej będzie dla mnie zarabiał. Po 3 tygodniach testów podzielonego ruchu pół na pół optad360 zarobił dla mnie więcej o 36% w porównaniu do yieldriser i zaskoczony byłem faktem, że zarobiłem więcej nawet przy wyższej prowizji optad360. Co do współpracy to płacą terminowo, tylko raz spóźnili się 3 dni, osoba kontaktowa zawsze rzeczowo i szybko odpowiada.

optad360 - Mają jakiś prób wejścia?

Minimalny ruch czy coś w tym stylu?

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników