Skocz do zawartości
TEZI

Domena .de - ukrycie danych

Polecane posty

Szukam sprawdzonego sposobu na 100% ukrycie danych osobowych dla domeny .de

sprawa dotyczy zarówno domen które mam już zarejestrowane jak i kilku z rejestracją których się wstrzymuję

w przypadku zarejestrowanych wiem że dane już są dostępne ale czy da się je ukryć tak żeby w rejestrze się też zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

100% sprawdzony sposób? Jedziesz do niemiec, dajesz polakowi zarobić mówiąc że potrzebujesz jego danych i rejestrujesz domenę na jego dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonego sposobu na 100% ukrycie danych osobowych dla domeny .de

sprawa dotyczy zarówno domen które mam już zarejestrowane jak i kilku z rejestracją których się wstrzymuję

w przypadku zarejestrowanych wiem że dane już są dostępne ale czy da się je ukryć tak żeby w rejestrze się też zmieniło?

 

To nie jest problem ponieważ wystarczy nam to zgłosić a w trakcie rejestracji lub transferu domeny. Otrzymujesz specjalny adres email który ukrywa twój oryginalny jak i pozostałe dane świadczą że my jedynie zarządzamy domeną dla naszego klienta. Zastrzegam jednak że ta forma nie chroni jeżeli nazwa internetowa jest wykorzystywana w sposób łamiący prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To nie jest problem ponieważ wystarczy nam to zgłosić a w trakcie rejestracji lub transferu domeny. Otrzymujesz specjalny adres email który ukrywa twój oryginalny jak i pozostałe dane świadczą że my jedynie zarządzamy domeną dla naszego klienta. Zastrzegam jednak że ta forma nie chroni jeżeli nazwa internetowa jest wykorzystywana w sposób łamiący prawo.

 

szkoda tylko że na Waszej stronie za wiele informacji nie da się uzyskać ... anie nie ma tam żadnej oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, nie ma jako takiej usługi ukrycia danych dla domen niemieckich. Ominięcie tego prawdopodobnie polega jedynie na rejestracji domeny na inne dane - np. rejestratora. Co samo w sobie nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej można ukryć dane lecz nie za darmo. Hostinger(de) życzy sobie prawie 5 EUR jednorazowo. Wyślij zapytanie o Privatsphärenschutz do firmy w której masz domenę.

ukryjdome_arpxnxn.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×