Skocz do zawartości
ATS

Tester

Polecane posty

Witam

 

Nasza firma ruszyła z nowym projektem Faktury online i szukamy osób chętnych do testowania :)

 

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres e-mail: biuro@onemac.pl

 

Pozdrawiam

Kajetan Dudczak

https://www.onemac.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, odwiedziłem stronę ale nie odnalazłem niczego co opisywało by te faktury online, nie testuję bo nie prowadzę osobiście działalności ale pracuję w usługach i mam stały kontakt z wieloma małymi/średnimi firmami które mogłyby być zainteresowane tego typu rozwiązaniem, szczególnie gdy w grę wchodzi tylko fakturowanie usług a produkty Sage, Enova, Comarch często gęsto są drogim kombajnem z którego wykorzystywany jest tylko jeden moduł.

 

Możesz w kilku zdaniach powiedzieć coś więcej o możliwościach poza generowaniem faktur do PDF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Będziemy testować zupełnie nową aplikację i na naszej stronie jak na razie nie ma żadnego info.

 

Z założenia ma to być prosty program do wystawiania faktur (faktury, wydania zewnętrzne, magazyn, kontrahenci) oczywiście z możliwością generowania faktur do PDF :)

 

Zapraszamy do podesłania zgłoszenia to podeślemy adres do testów :)

 

Pozdrawiam

Kajetan Dudczak

https://www.onemac.pl

 

 

Edytowano przez ATS (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie API?

 

Witam

 

Niestety nie, jak wspomniałem wcześniej z założenia ma być to prosta aplikacja :)

 

Pozdrawiam

Kajetan Dudczak

https://www.onemac.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te fv online to raczej przydadza sie takim firmom jak orange itd.
500 kartek to koszt 7 PLN + toner.

Miesiecznie przy 7000 fv koszt to u nas ok.~~ 150 PLN.
Czy warto kosztowac sie i robic przebudowe systemu dla takich smiesznych sum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te fv online to raczej przydadza sie takim firmom jak orange itd.

500 kartek to koszt 7 PLN + toner.

 

Miesiecznie przy 7000 fv koszt to u nas ok.~~ 150 PLN.

Czy warto kosztowac sie i robic przebudowe systemu dla takich smiesznych sum?

 

Ale ty rozumiesz że tu chodzi o generowanie faktur i system nimi tylko zarządza a nie jak pewnie pomyślałeś drukuje i wysyła...

Faktury można bez problemu przesyłać drogą elektroniczną a to co z nimi będzie robił użytkownik "Faktur Online" to już jego sprawa, zechce druknąć i wysłać pocztą ok, ale to rozwiązanie dla tych co chcą szybko, łatwo puścić mailem FV do klienta i mieć "z bani"

 

Tak myślę ;)

Edytowano przez filip_b (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy jest jakaś opcja wystawiania faktur cyklicznie i ich eksportu?

Ogólnie przydałby się taki program do fakturowania - bardzo prosty - co by potrafił wystawić faktury, najlepiej cyklicznie co miesiąc danego dnia i miłym dodatkiem byłoby jakieś podstawowe "zarządzanie umowami" (możliwość ewentualnych powiadomień o kończących się umowach, informacje o terminie wypowiedzenia i np. powiązywanie z tymi umowami faktur, żeby np. system powiedział, że nie powinno się wystawić jakiejś faktury bo skończyła się umowa)

W wolnej chwili przetestuje ten wasz system ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy jest jakaś opcja wystawiania faktur cyklicznie i ich eksportu?

 

Ogólnie przydałby się taki program do fakturowania - bardzo prosty - co by potrafił wystawić faktury, najlepiej cyklicznie co miesiąc danego dnia i miłym dodatkiem byłoby jakieś podstawowe "zarządzanie umowami" (możliwość ewentualnych powiadomień o kończących się umowach, informacje o terminie wypowiedzenia i np. powiązywanie z tymi umowami faktur, żeby np. system powiedział, że nie powinno się wystawić jakiejś faktury bo skończyła się umowa)

 

W wolnej chwili przetestuje ten wasz system ;)

 

Mówisz o gotowym usłudze: płace wam xxx, dajecie mi formularz do umów + rachunków (lub api), wypełniam, ustawiam fakturowanie cykliczne, wysyła rachunek od razu na maila klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Mówisz o gotowym usłudze: płace wam xxx, dajecie mi formularz do umów + rachunków (lub api), wypełniam, ustawiam fakturowanie cykliczne, wysyła rachunek od razu na maila klienta?

Coś takiego prostego w ten deseń - jest coś co znasz i polecasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×