Skocz do zawartości

Web Hosting Talk

• arubacloud.pl

Partner technologiczny

Aruba Cloud jest marką usług cloud na rynku europejskim. Została stworzona w celu dostarczenia firmom kompleksowych rozwiązań Cloud niezależnie od ich planów i projektów.

Zdjęcie

Wordpress - jaki hosting?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
41 odpowiedzi na ten temat

#41 nnd_newbie

nnd_newbie

Regularny użytkownik

• Użytkownicy
  • 85 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 18:04

Zamiast FilesMatch obsługujemy dyrektywę Files, która działa w podobny sposób - https://pomoc.home.p...erze-w-home-pl/

Oczywiście rozumiem, że szybkość odpowiedzi ma znaczenie i wciąż nad tym pracujemy. W niedalekiej przyszłości szykujemy sporo ciekawych ficzerów na hostingu, który ułatwi wielu użytkownikom życie :)

Doskonale sobie zdaję sprawę, że można zastąpić FilesMatch z Files, tak to robię i to właśnie miałem na myśli mówiąc, że na dzień dobry trzeba edytować pliki .htaccess wygenerowane przez Wordpress i Prestashop (i pewnie inne "silniki"). Ale to plus dodatkowe inne różnice spawie, że umieszczenie witryny w home.pl wymaga niezłej znajomości tych dyrektyw lub zatrudnienia osoby biegłej. Poza tym nie tak łatwo stwierdzić czemu świeża instalacja Prestashop rzuca błędem 500. Może powinniście rozbudować FAQ o te informacje.

I wszystko to robić po co? Żeby płacić 400 zł netto za ograniczenia do 192MB i 30 sekund na skrypt? Żeby nie można było edytować wpisów zaparkowanej domeny (do tego wymagane jest wybranie home.pl na registrara)? Naprawdę lista zarzutów jest długa. 

Każdemu kto zaczyna szukać hostingu odradzam home.pl.

• 0

#42 Meraf

Meraf

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisany 04 kwiecień 2017 - 23:11

Wracając do tematu, bo coś dyskusja zeszła na inne tory, nie trzeba się bać nowych i mniej znanych hostingów. Wbrew pozorom często są lepsze niż te znane i drogie. Po prostu mniej znane muszą się przebić na rynku i bardziej dbać o klienta niż ci starzy wyjadacze. Ja z az.pl przesiadłem się na tańszy fullnet.pl. Za domenę płacę połowę ceny, a za hosting 1/10 tego co w az i w końcu mam pomoc techniczną, bo 3 dniowej reakcji nie uważałem za pomoc. A co najważniejsze nie muszę się znać na sztuczkach informatycznych. Potrzebowałem Wordpressa to napisałem do nich i za godzinę dostałem hasło do zainstalowanego bloga.

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników