Skocz do zawartości
DaFFX

MyDevil.net / vps pod ts3

Polecane posty

Witam,

 

Mam pytanie dot. mydevil.net. Czy pakiet MD2 utrzyma "raczkujące" forum IPS 4.1 ze skromną liczbą 30-50u online w 1 momencie? Potrzebowałbym też certyfikatu letsencrypt jeżeli jest taka opcja i wyboru wersji php dla katalogu/subdomeny oraz brak blackholingu (kilka baz spoza Polski) czy w tym hostingu takie coś oferują?

 

//

 

Poszukuję vps'a pod serwer z 1gb ramu, dysk ~10gb najlepiej ssd oraz najważniejsze z ochroną anty-ddos która coś znaczy a nie tylko tekst w ofercie. Mam blazingfast ale zamierzam się przenieść ze względu na częste loosy na serwerze.

Edytowano przez DaFFX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na MD1 trzymam małe forum mybb i kilka baz danych po ponad 500 MB i nie ma żadnych problemów z wydajnością,Certyfikat SSL dodajesz dla danej strony bezpośrednio w panelu. Wersję PHP wpisujesz w pliku .htaccess. Nie wydaje mi się, żeby w sharedzie stosowano blackholing :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe pytanie, czy mydevil ma jakąś "protekcję" przeciwko atakom ddos? Są momenty, że sporo ich leci we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że ATM oferuje odpowiednią ochronę pod strony WWW, chociaż na Twoim miejscu skorzystałbym jeszcze z CloudFlare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że ATM oferuje odpowiednią ochronę pod strony WWW, chociaż na Twoim miejscu skorzystałbym jeszcze z CloudFlare.

Cloudflare jest bez sensu skoro poczta na tym samym serwerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba już zależy od samego usługodawcy (w przypadku współdzielonego) czy trzyma pocztę na osobnej maszynie. Raczej błędy są popełnianie w postaci przekierowań bezpośrednich czy adresów do ftp itp.

 

Zależy jaki masz budżet :)

 

Mozna to zrobić na klika sposobów - albo zewnętrznymi narzędziami albo tym co daje dostawca.

 

https://www.online.net/en/dedicated-server/dedibox-sc - dedyk 9 euro miesięcznie, 20 euro instalacja, antyddos 20 euro / mc

 

Ew. możesz zastosować sucuri.net za 16$/mc + cloudflare (mają integrację). Do strony się nada chociaż przesyłanie przez 2 zapory ruchu trochę opóźnienia ci zwiększy (przy większości stron, problemu nie ma) ale można to robić. Za 40$ dają genialną ochronę już na layers 3, 4, 7.

 

Jeżeli chodzi o TS to zawsze będą problemy jeżeli ktoś się na ciebie wkurzył, za kilka $ są pakiety które skutecznie blokują większość serwerów nawet przy ochronie antyddos. Jeżeli dobrze pamiętam to w polsce sporo TS było u https://hosteam.pl/pl i mają oni antyddos "nastawiony" dla tej aplikacji.

 

Chociaż jaki jest sens TS dziś skoro mamy aplikacje typu https://discordapp.com/ czy inne gdzie nie martwimy się o serwery.

 

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą serwerów VPS SSD https://corevps.pl

Super, polecasz mu VPS ale jesteś w stanie zapewnić mu ochronę przed atakami ddos na TS bo to

 

 

Ochrona przed atakami DDoS jest standardowo aktywowana dla każdego serwera VPS wykupionego w naszej firmie. Dzięki temu Państwa serwery są pod ochroną 24/7

brzmi co najmniej śmiesznie. Dodatkowo zero informacji o DC ale obstawiam że OVH więc nawet jak macie dedyki z serii game to powodzenia przy ts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, polecasz mu VPS ale jesteś w stanie zapewnić mu ochronę przed atakami ddos na TS bo to

 

brzmi co najmniej śmiesznie. Dodatkowo zero informacji o DC ale obstawiam że OVH więc nawet jak macie dedyki z serii game to powodzenia przy ts.

Tak jak wspomniano, nie mam sporego serwera ts3, ale ochrona przeciwko ddos itd musi byc zapewniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Extravm.com do TSa polece od siebie ;)

Tylko musisz napisac na support by odblokowali udp 9987 bo standardowo caly ruch udp wycinany przez voxility.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz licencję na tego TSa? Jeśli nie to może się okazać, że go tam wcale nie uruchomisz bo ktoś był szybszy.

Tak czy siak rozdziel TSa od reszty.

 

Nie chcę stawiać ts3 na mydevil :D Pod ts3 poszukuję czegoś (najlepiej w PL) z ochroną anty-ddos. Pod ts3 nie musi to być jakaś rewelacja tylko żeby zniosło ataki "dzieci" ze streaserami za 5 dolcow :D

Jak już wcześniej wspomniano istnieje Discord na którego będziemy chcieli się przerzucić, tylko wiadomo nie każdy będzie chciał więc ts3 chcąc nie chcąc będę utrzymywał dalej.

Edytowano przez DaFFX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Whoops.. nie doczytałem, biję się w pierś.

 

Może najtańszy kimsufi? ;) Tylko trochę o niego powalczysz.

 

Nie chcę walczyć, bo potrzebuję tego jak najszybciej a co do kimsufi to wiadomo... ludzie niechętnie je odsprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych "najnowszych" nie da się odsprzedać - chyba, że jakoś całe konto.

W zeszłym roku (to była trochę inna oferta OVH) miałem u nich najtańszego VPSa który kilka DDOSów na twarz przyjął i było to znośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych "najnowszych" nie da się odsprzedać - chyba, że jakoś całe konto.

W zeszłym roku (to była trochę inna oferta OVH) miałem u nich najtańszego VPSa który kilka DDOSów na twarz przyjął i było to znośne.

 

Niestety teraz zwykłe vpsy kładą się od streaserów za 5$. A clouda mi się poprostu pod samego ts3 dla kilku/kilkunastu osób nie opłaca.

Zniosę nawet blackholing tylko żeby nie padał.

Edytowano przez DaFFX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosteam.pl - openvz ( lider hostowania serwerów td3)

 

LVLUP.pro - wersja kvm (piszesz o specjalny filtr do ts3 na pprt 9987)

 

Gametris.com - oferta VPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma do polecenia jakąś firemke która przyjmuje "nieautoryzowane konta paypal" proszę ją wymienić, może byc nawet 512mb ramu od biedy nawet takie cudeńko przygarnę. Hosteam.pl niestety przyjmuje tylko wpłaty od kont paypal z dodanym rachunkiem lub kartą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś testowe ip do Kanady i Francji?

 

Jeżeli jest coś w Polsce to proszę o propozycję, hosteam odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę edytować więc, Lepiej wziąć z extravm openvz-tki czy kvm bo openvz-tki mają ochronę "100Gbps+ DDoS Protection" i stoją na rurce 250mb/s a kvmy "40Gbps DDoS Mitigation" ale rurka 1gb/s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Aktualizacja,

 

Na gwałt szukam hostingu zabezpieczonego przed DDoS w PL, MyDevil niestety nie jest w stanie "przyjąć" tego na klatę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Polsce nie ma, spróbuj ovh, ew. cloudflare,

ale i tak hosting musisz zmienić by zmienić IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Aktualizacja,

 

Na gwałt szukam hostingu zabezpieczonego przed DDoS w PL, MyDevil niestety nie jest w stanie "przyjąć" tego na klatę...

 

Zależy jaki masz budżet. Rozumiem że nadal mówisz o współdzielonych (mydevil) pod stronę.

 

Jeżeli kupisz https://sucuri.net/ w najdroższym pakiecie za 69.93$ masz obsługę na poziomach 3,4,7 + dodatkowo https://kb.sucuri.net/cloudproxy/Configuration/support-cloudflare , ustawisz cloudflare odpowiednio + dodatkowo dodaj https://kb.sucuri.net/cloudproxy/Configuration/preventing-bypass gwarantuje ci że dasz radę z każdym atakiem.

 

Musisz mieć świadomość że tak to działa - koszty DDoS to parę dolarów, obrona może kosztować tysiące. Są w polsce firmy typu https://dataspace.pl (na stronie od 1600 zł, zapytaj na mail może coś doradzą taniej), https://greywizard.com/ (z którego korzysta wykop.pl - to nie cloudflare, mają własne rozwiązania).

 

Pamiętaj też o skrypcie - wiele strony ukrycie adresu nic nie da. Czemu? Np. niektóre silniki forum/portale mają funkcję remote upload/lub inne które wymagają działania po stronie serwera. Podajemy np. adres do obrazka na avatar a serwer go zaciąga. Wystarczy postawić prosty webserwer w domu, hostować obrazek, zrobić remote i poznajemy adres serwera ;) Upewnij się że twoja strona nie ma problemów z "żądaniami" po stronie serwera. Ew. podaj stronę na PW coś chyba mogę ci doradzić w minimalnych kosztach.

Edytowano przez devon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×