Skocz do zawartości

Zdjęcie

Centrum OVH w Polsce!

Centrum OVH w Polsce!

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
483 odpowiedzi na ten temat

Centrum OVH w Polsce!

#481 glr

glr

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisany 18 listopad 2017 - 13:22

Ja od siebie całkiem polecam dedyki OVH w polsce.

Od 3 miesiecy mam 100% uptime, niski ping, 0 zawiechy z netem i tak dalej. Świetnie się trzyma. Mam SP-16-V.

Edytowany przez glr, 18 listopad 2017 - 13:23.

• 0

#482 muvek

muvek

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisany 12 grudzień 2017 - 15:21

a jak z Anty-ddosem w Polsce? 
posiadałem już serwery dedykowane w blazing / stormwall / hyperfilter, teraz posiadam w OVH we Francji i muszę powiedzieć że daję radę ;-)  w blazing serwer padał dość często - czasami nawet ich strona główna była niedostępna na kilka minut / stormwall nawet wytrzymywał ale przy większym ataku pojawiały się dość spore lagi / hyperfiler wszystko było ok, tylko cena za wysoka, przy OVH Game jak na razie bez problemów  ^_^

• 0

#483 #Gremsonkowy#

#Gremsonkowy#

Regularny użytkownik

• Użytkownicy
  • 99 postów
  • Firma:#Gremsonkowy#
  • Imię:#Gremsonkowy#
  • Nazwisko:#Gremsonkowy#

Napisany 27 grudzień 2017 - 18:43

a jak z Anty-ddosem w Polsce? 
posiadałem już serwery dedykowane w blazing / stormwall / hyperfilter, teraz posiadam w OVH we Francji i muszę powiedzieć że daję radę ;-)  w blazing serwer padał dość często - czasami nawet ich strona główna była niedostępna na kilka minut / stormwall nawet wytrzymywał ale przy większym ataku pojawiały się dość spore lagi / hyperfiler wszystko było ok, tylko cena za wysoka, przy OVH Game jak na razie bez problemów  ^_^

Co hostujesz na tym serwerze? (Jaka aplikacja i udp czy tcp używa)

Co do ovh game to na ten moment jeden z najlepszych wyborów jeśli chodzi o serwery dedykowane jednak można na ten moment wy***ac jako iż jest obecnie nowy działający skrypt pod te serwery.
Jeśli ovh game nie poradzilby sobie z atakami to polecam rozważyć zakup serwera dedykowanego z filtracja premium w hosteam.pl
  • 0

#484 muvek

muvek

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 6 postów

Napisany 05 styczeń 2018 - 09:25

serwer gry, korzysta tylko z TCP, jak na razie OVH radzi sobie całkiem dobrze ;-)

• 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników