Skocz do zawartości


 

Zdjęcie

[Poszukuję] Guru hostingu na Linuxie

[Poszukuję] Guru hostingu na Linuxie linux hosting praca

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

[Poszukuję] Guru hostingu na Linuxie

#1 malwina

malwina

  Nowy użytkownik

 • Użytkownicy
 • 0 postów
 • Imię:Malwina
 • Nazwisko:Leis

Napisany 01 sierpień 2016 - 10:57

Poszukujemy osoby, która zbuduje z nami nowe platformy hostingu bazując na najnowszych technologiach z uwzględnieniem obecnych i wschodzących potrzeb hostingu. Hostingu rozumianego jako usług XaaS, czyli “cokolwiek as a service”. Szukamy pasjonatów administrowania systemami Linux w środowiskach hostingu, którzy nabyli doświadczenie przez lata obsługi oraz rozwoju takich systemów.

 

Będziesz  odpowiedzialny za projektowanie, automatyzację i rozwój środowisk hostingowych.  

 

Będziesz miał możliwość wyboru rozwiązań i technologii, które zostaną wykorzystane, Twoja kreatywność i doświadczenie są dla nas niezwykle istotne. Pragniemy abyś miał większą wiedzę od nas, a my damy Ci możliwość wykorzystania jej w celu tworzenia nadzwyczajnych rozwiązań. Bądź gotowy przypisać swoją twarz do nowych rozwiązań hostingu, które będziesz budował na fundamencie swojej solidnej i szerokiej wiedzy.

 

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Wynagrodzenie: 8.000 - 15.000

 

Na czym polegać będzie Twoja praca:

 • projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań hostingowych
 • wybieraniu najlepszych technologii do realizacji projektów hostingowych

Czego oczekujemy:

 • dużego doświadczenia i biegłości w administrowaniu systemami operacyjnymi Linux
 • znajomości technologii hostingowych oraz internetowych
 • znajomości dostępnych na rynku rozwiązań hostingowych
 • znajomości języka angielskiego pozwalającego na dokładne rozumienie dokumentacji

Mile widziane:

 • znajomość  platform chmurowych (AWS, Azure, Openstack, etc.)
 • znajomość narzędzi automatyzacji zarządzania serwerami (Puppet, Chef, Ansible, etc.)
 • znajomości kontenerów i wirtualizacji na poziomie systemu operacyjnego (OS)
 • osoby które posiadają większą wiedzę od nas

Zapewne zastanawiasz się na jakie wynagrodzenie możesz liczyć? Jeśli to my możemy uczyć się od Ciebie, Twoją pasją są najnowsze technologie w zakresie hostingu,  jeśli codzienne zadania rozwiązywać będziesz bez wysiłku i konieczności poszukiwania w google, a prototypowanie będzie naturalnym codziennym działaniem, możesz oczekiwać wynagrodzenia z górnego zakresu przedstawionych widełek. Jeśli jednak będziemy musieli Ciebie szkolić, a prototypowanie nowych rozwiązań i technologii będzie wymagało wpierw poznania przez Ciebie fundamentalnej wiedzy jednak będziesz odpowiadał naszym oczekiwaniom, posiadał pasję i odpowiednie podejście do pracy,  wtedy patrzymy na niższy zakres przedstawionego wynagrodzenia.

Podsumowując, poszukujemy ludzi ambitnych, otwartych na nowe wyzwania i lubiących rozwiązywać zagadnienia logiczne, posiadających doświadczenie oraz wiedzę, którzy chcą wykorzystać swoje umiejętności do tworzenia produktów najwyższej jakości.

Proces rekrutacji pozbawiony jest konieczności rozmowy z agencjami, kadrowcami, czy tym podobnymi osobami, jeśli stwierdzimy na podstawie tego co nam zaprezentujesz że jesteś ciekawą osobę, zadzwonimy i będziesz rozmawiał z osobą z którą możliwe, że przyszłości będziesz pracował. Nie będziemy tracili Twojego czasu.

Zasady rekrutacji są jasne i proste. Ty prezentujesz nam swoje umiejętności, gdy uznamy, że odpowiadają naszym oczekiwaniom, skontaktuje się z Tobą osoba, która “zna się na rzeczy” i która podejmie decyzję, czy to właśnie Ty jesteś tym, kogo szukamy. Zero rozmów z agencjami czy HR-owcami. Szanujemy Twój i swój czas!

 

Kontakt przez formularz:  www.pracuj.pl

 

 
Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: linux, hosting, praca

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników