Skocz do zawartości

Polecane posty

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii o hostingu serwerów VPS CoreVPS.pl


(równocześnie zapraszamy do darmowego testu naszych usług zamawiając pakiet VPS Test pod adresem https://corevps.pl/panel/cart.php lub kontaktując się z nami)


Edytowano przez CoreVPS.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona i DNSy na tym samym serwerze

ns1.corevps.pl. [188.165.20.203]
ns2.corevps.pl. [188.165.20.203]

 

188.165.20.203 => main.corevps.pl.

 

i ładny komunikat:

Apache2 Debian Default Page

 

:mellow:

Edytowano przez lord101 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyski bardzo mizerne, co prawda SSD, ale mogli byście dać ofertę z HDD ale 50GB

Chętnie przygotujemy indywidualną ofertę jeśli jest to dla Pana za mała przestrzeń.

Wiadomo że dyski SSD nie służą do trzymania na nich backupów itp a jednocześnie są znacząco droższe od HDD.

 

Domena zarejestrowana na osobę fizyczną O.o

2016-06-30 ostatnia zmiana PKD, czyli dopiero od tamtej pory możecie sprzedawać serwery, więc bardzo młoda firma.

Darmowy panel do zarządzania www :( (Webmin)

Czy mógłby Pan wyjaśnić jaka jest różnica na kogo jest zarejestrowana domena? Nie tylko my tak mamy: https://whois.domaintools.com/mzone.pl

Proszę nie przekręcać, firma istnieje od dłuższego czasu, a po prostu rozszerzamy działalność.

 

Mamy darmowy panel do zarządzania WWW, tylko że nie oferujemy hostingu WWW. Jest on używany do wewnętrznych zastosowań. Nie wiem po co Pan to pisze, ale rozumiem że na tym forum tak jest że trzeba przyczepić się do wszystkiego.

Jeśli to Pana interesuje to tak jak większość firm korzystamy również z darmowego serwera WWW Apache2 i darmowego systemu Debian/CentOS.

Facebook też korzysta z darmowego Apache tak jak połowa internetu, tylko nie mam pojęcia co to zmienia..

 

 

 

Strona i DNSy na tym samym serwerze

ns1.corevps.pl. [188.165.20.203]

ns2.corevps.pl. [188.165.20.203]

 

188.165.20.203 => main.corevps.pl.

 

i ładny komunikat:

Apache2 Debian Default Page

 

:mellow:

Nie mieliśmy pojęcia że komuś będzie przeszkadzać "it works" na subdomenie do której nie ma dostępu poza jej ręcznym wpisaniem.

Edytowano przez CoreVPS.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Strona i DNSy na tym samym serwerze

ns1.corevps.pl. [188.165.20.203]

ns2.corevps.pl. [188.165.20.203]

 

188.165.20.203 => main.corevps.pl.

 

i ładny komunikat:

Apache2 Debian Default Page

 

:mellow:

A gdyby podpieli dodatkowe IP pod ten sam serwer i ns2 przekierowali właśnie na nie, to byłbyś pewny, że są dwa serwery? vps37.mintshost.pl też ma domyślną strone apache i nikt nie narzeka. Jeśli nie chcesz wypowiadać się na temat jakości usług - zamilknij.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jest sezon ogórkowy, jeszcze miesiąc i wszystkie zbędne komentarze kinderów ucichną.

Co do pytań to:

- dlaczego ceny są podane netto na stronie? (standardem jest podanie cen brutto chyba, że przy cenie dopiszesz netto) (na samym dole zauważyłem dopiero terax ;x)

- lokalizacja serwera
- gdzie jest datacenter

- czy będą dedyki w sprzedaży kiedyś

Edytowano przez zulic (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdyby podpieli dodatkowe IP pod ten sam serwer i ns2 przekierowali właśnie na nie, to byłbyś pewny, że są dwa serwery? vps37.mintshost.pl też ma domyślną strone apache i nikt nie narzeka. Jeśli nie chcesz wypowiadać się na temat jakości usług - zamilknij.

 

Jeśli ktoś myśli poważnie o prowadzeniu hostingu to wypadało by niektóre rzeczy robić porządnie a nie robić konfigurację w 5 minut. Gdy się robi już serwer DNS to nie trzyma się tego też na 2 IP które są na tej samej maszynie tylko na 2 osobnych maszynach gdzie jest replikacja stref.

 

Ja rozumiem że pewnie tam stoi 1 strona na nich. No ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli ktoś myśli poważnie o prowadzeniu hostingu to wypadało by niektóre rzeczy robić porządnie a nie robić konfigurację w 5 minut. Gdy się robi już serwer DNS to nie trzyma się tego też na 2 IP które są na tej samej maszynie tylko na 2 osobnych maszynach gdzie jest replikacja stref.

 

Ja rozumiem że pewnie tam stoi 1 strona na nich. No ale ...

W sumie to kwestia podejścia. Jak by było więcej stron to oczywiście masz rację, ale stawiać dodatkowe DNS dla jednej domeny też nie zawsze jest sens. Szczególnie że nie ma to wpływu na hostowane serwery VPS ile jest serwerów DNS..

Edytowano przez ToFFiK (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jest sezon ogórkowy, jeszcze miesiąc i wszystkie zbędne komentarze kinderów ucichną.

Co do pytań to:

 

- dlaczego ceny są podane netto na stronie? (standardem jest podanie cen brutto chyba, że przy cenie dopiszesz netto) (na samym dole zauważyłem dopiero terax ;x)

- lokalizacja serwera

- gdzie jest datacenter

- czy będą dedyki w sprzedaży kiedyś

Co do merytorycznych pytań; serwery są w OVH/FR, aktualnie nie planujemy sprzedaży serwerów dedykowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry hosting, jestem bardzo zadowolony z przejścia do "Core". Miałem serwery gier na innych hostingach z polskim Dc , ale dopiero vps od Core sprostał moim wymaganią, Niski ping stabilny Tickrate i bardzo dobry support , Szczerze POLACAM

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamknięcie serwisu

 

Z dniem 10.07.2017 nasz serwis zostanie zamknięty, do tego czasu wykupione usługi zostaną automatycznie wyłączone po okresie ważności. Prosimy o zrobienie kopii zapasowych ważnych plików i kontakt osób które posiadają dodatnie salda

 

No to koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Zamknięcie serwisu

 

 

Z dniem 10.07.2017 nasz serwis zostanie zamknięty, do tego czasu wykupione usługi zostaną automatycznie wyłączone po okresie ważności. Prosimy o zrobienie kopii zapasowych ważnych plików i kontakt osób które posiadają dodatnie salda

 

No to koniec ;)

 

Ach, byłeś szybszy :) Pewnie tym promo -50% próbowali się ratować jak tylko mogli. Bardzo ładna szata graficzna, jeżeli chodzi o witrynę. Byłem skłonny mieć tam usługi pod "śmieciaki", ale chciałem trochę poczekać. Najwyraźniej wyszło to na dobre. W sumie szkoda.

Edytowano przez mFilmy.com (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ach, byłeś szybszy :) Pewnie tym promo -50% próbowali się ratować jak tylko mogli. Bardzo ładna szata graficzna, jeżeli chodzi o witrynę. Byłem skłonny mieć tam usługi pod "śmieciaki", ale chciałem trochę poczekać. Najwyraźniej wyszło to na dobre. W sumie szkoda.

No podobnie doładowałem tam skarbonkę z myślą że będzie czas to jakieś śmieci się postawi.

Wyszło jak wyszło.

Zobaczymy jak teraz będzie z wpłaconymi środkami.

 

 

Chciałem się czegoś więcej dowiedzieć postanowiłem zadzwonić na nr ze strony

576 6000 55

 

Jak powiedziałem że dzwonie w sprawie tego maila to nagle osoba stwierdziła że pomyłka rozłączyła się i odrzuca połączenia ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bardzo mi smutno że zwijają interes....

Zna ktoś jakaś alternatywę co do oferty vps pro M?

 

webh.pl ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ani hitme ani webh nie posiadają takiej lub bardzo podobnej (chyba że cenowo) oferty, słaba wydajność rdzenia słabe łączę itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×