Skocz do zawartości
Artix

Rejestrator domeny .GA

Polecane posty

Witajcie, zna ktoś z was jakiegoś usługodawcę u którego mógłbym zarejestrować domenę z gabońską końcówką? Freenom, gdzie wcześniej załatwiłem sobie domenę (TLD pasował mi do całości nazwy) usunął mi m.in. ten adres z konta i chyba zakończył działalność, bo nie da się zarejestrować tam jakiejkolwiek innej domeny, a bardzo zależy mi na tym by właśnie adres z tym TLDkiem zdobyć. Ktoś coś poleci, ktoś coś zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Freenom działa i da się nadal rejestrować ga za darmo nawet.

Usunąć mogli jak nie działała bo tak mają w regulaminie.

Zdarzyło mi się osobiście również stracić domenę bo informacja o odnowieniu do nich trafiła do spamu i nie wiedziałem.

Dostępna po stracie była przez pewien czas do kupna a później jak nikt nie kupił znowu za darmo szło zarejestrować.

Edytowano przez vjdj (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja na swoje stare konto dostaję jakiegoś errora że dla tego konta jest niedostępna rejestracja nowych domen, to samo w przypadku nowego konta z innym mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj nowe konto z innego IP + wyczyść ciastka + inny mail. Idąc tym tropem, pasiloby wpisać inne dane adresowe niż na aktualnym koncie... ;)

Edytowano przez Dzejkob (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest ta domena o której myślę to już jest u nas zanim ktoś inny ją przechwyci, mamy tam pewne opcję wiec jest nam po prostu łatwiej. DNS został ustawiony jak poprzednio, nam jest zbędna i wygaśnie za rok lub kolejne przedłużenie za 6 funtów z groszami. Więcej info na maila lub przez nasz panel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj nowe konto z innego IP + wyczyść ciastka + inny mail. Idąc tym tropem, pasiloby wpisać inne dane adresowe niż na aktualnym koncie... ;)

 

Zmieniłem nie tylko maila ale i tożsamość, specjalnie przez VPNa próbowałem ale wyskakuje mi to samo. Dlatego pomyślałem że w ogóle zwinęli swój interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×