Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie zarejestrować domeny ?

Gdzie zarejestrować domeny ? domeny

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
55 odpowiedzi na ten temat

Gdzie zarejestrować domeny ?

#21 #Gremsonkowy#

#Gremsonkowy#

Regularny użytkownik

• Użytkownicy
  • 93 postów
  • Firma:#Gremsonkowy#
  • Imię:#Gremsonkowy#
  • Nazwisko:#Gremsonkowy#

Napisany 26 lipiec 2016 - 18:24

Najlepiej kupić serwer VPS postawić serwer WWW php MySQL i będzie git, przy okazji nauczysz się trochę zarządzania linuxem a pozatym będziesz miał większe możliwości i kontrolę.

Natomiast co do hostingu to można zainteresować się ofertą OVH lub jeżeli lokalizacja Polska jest ważna to oczywiście Hosteam.
  • 0

#22 backshift

backshift

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 28 postów

Napisany 29 lipiec 2016 - 19:11

Dobrze. A bez tego serwera nie da rady postawić strony, czy sam hosting nie wystarczy?

• 0

#23 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6192 postów
  • Firma:MZone Group

Napisany 29 lipiec 2016 - 19:57

Dobrze. A bez tego serwera nie da rady postawić strony, czy sam hosting nie wystarczy?

Weź sobie okres testowy w jakieś firmie, pobaw się.

Sama domena nie wystarczy, serwer to miejsce gdzie postawisz stronę.

Jak chciałbyś okres testowy to zapraszam do nas.

• 0

#24 motylek90

motylek90

Nowy użytkownik

• Nowy
  • 1 postów
  • Imię:Adam
  • Nazwisko:Mannicki

Napisany 11 sierpień 2016 - 10:26

home i nazwa nie sa tani, ale z mojego doswiadczenia niezawodni

• 0

#25 SiXwishlist

SiXwishlist

Freedom Forever

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2366 postów
  • Firma:SiXwishlist

Napisany 11 sierpień 2016 - 15:06

Na czym polega niezawodność w utrzymywaniu domen? Może chodzi o wysokie ceny w odnowieniu usługi? To fakt , w tym są niezawodni ;)

Miłego dnia i gratuluje wyboru pierwszego posta.

• 0

#26 Gość_Spoofy_*

Gość_Spoofy_*
  • Goście

Napisany 11 sierpień 2016 - 15:55

HAhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D

Ich "doświadczenie" i "profesjonalizm" pozostawiają wiele do życzenia :D no chyba że ten "marketingowy" bo jak dzwonię w imieniu klienta, zapytać dlaczego tak drogo to trzeba mocno dyskutować żeby znaleźć prawdziwy powód :D

• 0

#27 backshift

backshift

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 28 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 12:59

Fajnie że dyskutujecie i podpowiadacie mi, ale chciałbym się was jeszcze doradzić. Firma hekko i ohv, czy te firmy są dobre jeśli chodzi o obsługę klienta, bo zależy mi też na tym, żeby w razie co byli pod telefonem gdybym miał z czymś problem. Z tego co zauważyłem nie mają oni okresów testowych jeśli chodzi o domeny. Nawet gdybym zakupił domenę w którejś z tych firm na okrestestowy obawiam się późniejszej sytuacji. Powiedzmy później znajdę tańszą firmę, w której będę chciał wykupić na rok czy dłuższy okres czasu domenę. To chyba jest tak że później już muszę odnowić, a odnowa kosztuje. 

• 0

#28 Gość_Pokuć_*

Gość_Pokuć_*
  • Goście

Napisany 22 wrzesień 2016 - 13:15

Domen na okres testowy to nie dają nigdzie :)

• 0

#29 backshift

backshift

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 28 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 13:33

A gdzie polecisz najlepiej żeby wykupić i czy powiedzmy za rok jak będę chciał gdzie indziej korzystać z domeny to mogę za jakieś normalne pieniądze przenieść, czyli powiedzmy za 50zł czy krzykną mi 500zł?

Edytowany przez backshift, 22 wrzesień 2016 - 13:34.

• 0

#30 Fizyda

Fizyda

Stały użytkownik

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPip
  • 495 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 13:35

To że musisz odnowić jest jako gratis do promocji za 1zł. Ja mam domeny w OVH, kilka razy dzwoniłem do nich i udało się załatwić wszystko bez jakiś większych niedogodności.

Nie wiem jak hekko, ale w ovh trzeba mieć świadomość że to firma gdzie wszystko jest zautomatyzowane i ceny są tak niskie ze względu na ograniczenie jakiegokolwiek supportu czy obsługi klienta do minimum. Co nie znaczy że jest z tym problem.

• 0

#31 devon

devon

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 13:54

Jeżeli chodzi o domeny to tylko OVH - żadne rejestracje za 1 zł itp, nie korzystaj. Najczęściej kończą się fakturą na ponad 100 zł w następnym roku. OVH nie stosuje takich zobowiązań i ich polityka cenowa nie opiera się na "cenach dumpingowych". Jeżeli chodzi o hosting to zależy co potrzebujesz. Jeżeli chcesz postawić bloga czy forum potrzebujesz hostingu który zazwyczaj musi obsługiwać PHP, MySQL (każdy na rynku - zobacz firmy polecane na forum, zazwyczaj mają okres próbny).

Jeżeli masz statyczną stronę napisaną w czystym HTML wystarczy ci darmowy hosting netlify.com. Następnie przez odpowiednie wpisy w DNS na której obsługujesz domenę możesz wskazać adres serwera: https://www.netlify....custom-domains/, tak samo przez wpisy DNS możesz wskazać pocztę - zoho lub prokonto zapewni ci darmowy mail w twojej domenie. 

Edytowany przez devon, 22 wrzesień 2016 - 13:54.

• 0

#32 backshift

backshift

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 28 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 14:17

Ok więc dlaczego jedni polecają ohv a inni wręcz przeciwnie. W takim razie musze jeszcze zapytać co ohv ukrywa przed klientami. 

• 0

#33 devon

devon

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 14:23

Osoby które odradzają OVH głównie mówią o pomocy technicznej serwerów dedykowanych, niestety to stosunkowo tania usługa która wymaga wiedzy i pomocy często wyłącznie w własnym zakresie.

Jeżeli chodzi o domeny to raczej nie znajdziesz osoby która narzeka na nich. W przypadku rejestracji domen nie ma prawa się nic zepsuć i realizacja takiej usługi wygląda indetntycznie w każdym miejscu. Ich darmowe serwery DNS również mają genialny uptime i nie ma z nimi problemów. 

Nic nie ukrywa ... czytaj z zrozumieniem opinie.

Edytowany przez devon, 22 wrzesień 2016 - 14:24.

• 0

#34 Gość_Kamikadze_*

Gość_Kamikadze_*
  • Goście

Napisany 22 wrzesień 2016 - 14:31

Miałem domeny w OVH, MintsHost, BiznesHost i teraz mam w hitme.pl (co może nie dziwić :D)

Generalnie nie wiem czego oczekujesz przy domenach. Kontaktu telefonicznego w celu? Taką usługą interesujesz się raz w roku przy przedłużaniu.

Jeżeli chcesz możesz skorzystać z naszej oferty hitme.pl i u nas zarejestrować. Wszelkie sprawy załatwisz przez panel, zgłoszenie czy telefon. Nawet dostaniesz przypomnienie SMS że niedługo kończy ci się ważność domeny.

• 0

#35 backshift

backshift

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 28 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 15:16

Za smsa prawdopodobnie będę musiał dopłacić. Jak znam życie to skoro jest tak tanio to znaczy że coś jest ukryte i pewnie za jakieś infolinie techniczną, albo inne tego typu opcje trzeba dopłacić i w zasadzie wyjdzie na to samo co zamówię w home. 

• 0

#36 devon

devon

Stały użytkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 15:22

Nie musisz dopłacać, jaka infolinia, jakie opcje ... eh szkoda słów. Skoro tak wszystko doskonale wiesz to idź do home i przepłacaj. Po co się nas pytasz skoro zakładasz że wiesz lepiej?

Tu masz przykładowe wyliczenia: http://www.aftermarket.pl/domeny.htm

Edytowany przez devon, 22 wrzesień 2016 - 15:26.

• 0

#37 Gość_Kamikadze_*

Gość_Kamikadze_*
  • Goście

Napisany 22 wrzesień 2016 - 15:27

Za smsa prawdopodobnie będę musiał dopłacić. Jak znam życie to skoro jest tak tanio to znaczy że coś jest ukryte i pewnie za jakieś infolinie techniczną, albo inne tego typu opcje trzeba dopłacić i w zasadzie wyjdzie na to samo co zamówię w home. 

Nie wiem czego się boisz, ale nie ma żadnych ukrytych haczyków.

• 0

#38 backshift

backshift

Czasami na forum

• Użytkownicy
  • 28 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 16:21

Tego że kasę wydać łatwo, a później trzeba się męczyć. Bo okazuje się że wielu rzeczy nie można zrobić w tej cenie, tylko trzeba dopłacić. 

• 0

#39 Gość_Kamikadze_*

Gość_Kamikadze_*
  • Goście

Napisany 22 wrzesień 2016 - 19:10

No to zależy jakie rzeczy chcesz robić. Jak myślisz że hosting w cenie domeny będzie to tak trzeba dopłacić.

• 0

#40 rikoo

rikoo

Nowy użytkownik

• Zbanowani
  • 10 postów

Napisany 22 wrzesień 2016 - 19:38

Tego że kasę wydać łatwo, a później trzeba się męczyć. Bo okazuje się że wielu rzeczy nie można zrobić w tej cenie, tylko trzeba dopłacić. 

jedynym ograniczeniem męczarnią może być kiepski lub niestandardowy panel hostingu

lub ewentualna późniejsza migracja na inny i uczenie się wszystkiego od nowa

szukaj hostingu z directadmin, np. linuxpl.com

• 0

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: domeny

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników