Skocz do zawartości
badboi

Tani serwer VPS pod ts3

Polecane posty

Witam,

szukam taniego VPS pod ts3 ( maks 50 slotów ). I czy ktoś mógłby pomóc mi ten ts3 postawić ? Jestem kompletnie zielony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Jak bardzo chcesz skorzystać z ciekawej oferty - to w tym tygodniu dokupuję dedyka z OVH GAME (Antiddos L7).
Mogę postawić albo instancję albo VPS KVM - szczegóły co do parametrów i ceny do uzgodnienia - lecz jest to oferta limitowana i raczej nie będziesz stratny ;).

 

Istnieje również możliwość wystawienia faktury przez firmę hostingową - o ile takową potrzebujesz.

 

Zapraszam PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Serwer TS3 ze 100 slotami online bierze mniej niż 100mb ramu, procesor głaska po główce, chyba jedynie łącze przy serwerach ts3 ma jakieś znaczenie, oczywiście anty-dddos bezcenny, ale ovh go daje dla vpsów.

Edytowano przez PrecelusMaximus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, a ma ktoś link do poradnika jak takiego ts3 postawić na VPS ? Chodzi mi o licencje itp. ( 32 sloty, wtedy chyba nie musi być licencji )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Oczywiście. Serwer TS3 ze 100 slotami online bierze mniej niż 100mb ramu, procesor głaska po główce, chyba jedynie łącze przy serwerach ts3 ma jakieś znaczenie, oczywiście anty-dddos bezcenny, ale ovh go daje dla vpsów.

 

O "Anty-DDoS solution" OVH na tym forum raczej zostało powiedziane już wszystko - wystarczy poszukać ;)

 

Jest różnica:

SoYouStart "Basic AntyDDoS without permanent mitigation and custom firewall settingZ", SoYouStart "Basic AntyDDoS layer 7 aka. Game without permanent mitigation and custom firewall settingZ", OVH "Professional AntyDDoS with permanent mitigation and with custom firewall settingZ" i OVH "AntyDDoS Layer 7 aka. Game with permanent mitigation and with custom firewall settingZ"

 

Tym bardziej że support przy najlepszej możliwej ochronie wraz z customowym rozwiązaniem kogoś kto od jakichś 4-5 lat (AntyDDoS beta with 100 firewall acl's? Good old timez -,- ) testuje takie pierdoły + zapewnienie co do ochrony, czasu reakcji i braku oversellingu na normalnym hardwarze z ssd'kami i przemyślanym backup'em jest czymś lepszym niż zwykły VPS'ik z OVH ;)

 

Jeżeli trzeba innego rozwiązania - serdecznie zapraszam > http://multigaming.pl - VoiceVPS albo instancje w dwóch lokacjach - HosTeam z maksymalną możliwą ochroną lub właśnie OVH Game dedicated machine, wraz z JTS3Bot'ami i fajnym panelem + podobnymi, customowymi zabezpieczeniami - oferuję zniżkę 10% na każde zamówienie ;)

 

Oferta ważna do osiągnięcia limitu w resource plan'ie na daną maszynę (as I said - no overselling! ;) ).

 

Now, try me bro ;)

 

Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

O "Anty-DDoS solution" OVH na tym forum raczej zostało powiedziane już wszystko - wystarczy poszukać ;)

 

Jest różnica:

SoYouStart "Basic AntyDDoS without permanent mitigation and custom firewall settingZ", SoYouStart "Basic AntyDDoS layer 7 aka. Game without permanent mitigation and custom firewall settingZ", OVH "Professional AntyDDoS with permanent mitigation and with custom firewall settingZ" i OVH "AntyDDoS Layer 7 aka. Game with permanent mitigation and with custom firewall settingZ"

 

Tym bardziej że support przy najlepszej możliwej ochronie wraz z customowym rozwiązaniem kogoś kto od jakichś 4-5 lat (AntyDDoS beta with 100 firewall acl's? Good old timez -,- ) testuje takie pierdoły + zapewnienie co do ochrony, czasu reakcji i braku oversellingu na normalnym hardwarze z ssd'kami i przemyślanym backup'em jest czymś lepszym niż zwykły VPS'ik z OVH ;)

 

Jeżeli trzeba innego rozwiązania - serdecznie zapraszam > http://multigaming.pl - VoiceVPS albo instancje w dwóch lokacjach - HosTeam z maksymalną możliwą ochroną lub właśnie OVH Game dedicated machine, wraz z JTS3Bot'ami i fajnym panelem + podobnymi, customowymi zabezpieczeniami - oferuję zniżkę 10% na każde zamówienie ;)

 

Oferta ważna do osiągnięcia limitu w resource plan'ie na daną maszynę (as I said - no overselling! ;) ).

 

Now, try me bro ;)

 

Serdecznie pozdrawiam.

Ja osobiście polecę użytkownika @Spoofy.

Trzymam u niego teamspeaka od jakichś ~7 miesięcy.

Jedynie raz zdarzyło się żeby serwer padł, lecz było to z winy aplikacji (zcrashowała się).

Firewall działa wyśmienicie, spoofy informuje mnie jedynie o tym że był atak, nic nigdy nie odczułem :)

Bardzo dobry kontakt via skype, tel/sms, zawsze szybko odpowiada, odbiera ;)

Żeby nie było tak pięknie i kolorowo, to mógłby być tańszy... :) Ale za jakość się płaci, tak więc ja osobiście polecam, zawsze możesz przetestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×