Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zenek

wp.pl pada coraz bardziej.

Polecane posty

Albo mi sie wydaje, albo wp.pl jest wycieta na zagranicy - jakis slepy routing jest.. pewnie juz nie placa powoli nawet za lacza...

 

swoja droga - ciekawe czy strony przez nich hostowane tez leza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo mi sie wydaje, albo wp.pl jest wycieta na zagranicy - jakis slepy routing jest.. pewnie juz nie placa powoli nawet za lacza...

 

swoja droga - ciekawe czy strony przez nich hostowane tez leza...

skąd wiesz??? może bys podal wiencej argumentów

do szybkosci wczytywania się strony to powiem że jest nawet lepiej :)

strona się wczytuje mniej niz 1sec ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja czytałem, ze w grudniu czy kiedyś [ końcówka roku 2004 ] wp miało najwięcej wizyt w histori, zyski z reklam poszły w góre o 30 % zdaje się więc nie powiedziałbym, że "pada"

 

pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wtedy, kiedy pisałem tego posta, wp.pl była niedostępna z zagranicy. po paru godzinach ruch wrócił, ale w tym czasie był jakoś przerutowany w nicość - nie wyglądało to na awarie, tylko celową blokade, byc moze ktorys wierzyciel ich przyciskał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@irvinek: IMHO dobrze myślisz. Zazwyczaj tego typu "akcje" zamieniają się w swego rodzaju propagandę, która powoduje, że każdy chce wejść na "tą" witrynę. A skoro wiadomo, że wzrost liczby odwiedzin przyczynia się do wzrostu zysków z reklam, ponieważ są w stanie wyświetlić ich dużo więcej.

Tak więc wyniku oficjalnego ogłoszenia kiepskiej sytuacji finansowej firmy, staje ona na nogi. Spore rozbieżności, nieprawdaż? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×