Skocz do zawartości
Drebes

Tania i wmiarę wydajna karta graficzna

Polecane posty

Witam, poszukuję panowie jakiejś w miarę wydajnej karty graficznej do laptopa, do 200 zł, głównie pod grę Cs:GO.

 

Procesor: Intel Pentium CPU B980 @ 2.40GHz 2.40GHz

ram: 4gb

system operacyjny: Windows 8 64-bitowy

Płyta Główna: SAMSUNG ELECTRONICS CO. LTD. NP350E5C-A05PL (SOCKET 0)
Nośniki: 465GB Seagate ST500LM012 HN-M500MBB (SATA)
Z góry dziękuję za pomoc.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

google wypluło że to lapek, laptopom zazwyczaj się nie wymienia grafiki lub jest to nie opłacalne

 

kupuje się odrazu z lepszą grafiką lub dwiema

jedna do normalnej pracy z systemem i przeglądarką,

druga do obróbki grafiki lub gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwnie napisałeś USB 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Byś się zdziwił ;)

Można podpiąć kartę PCI-E do laptopa, przy użyciu odpowiedniej przejściówki.

 

No proszę Cię. Gra nie warta świeczki. W jego budżecie sama przejściówka w dodatku jakość może być opłakana.

A granie na tym sprzęcie? Sprzedałbym to za 800zł i złożyłbym dobry sprzęt pod CSGO.

 

Sam mam za 500zł składaka i te 90-150fps idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem tego posta w odniesieniu do problemu autora, tylko do Twojego pytania ;)

Nie mi oceniać, czy gra warta świeczki, bo sam nigdy tego nie stestuję. Wiem, że jest, działa i ludzie używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kamikadze

 

Osobiście posiadam tego typu sprzęt, mam kartę graficzną GTX 950 i Asusa z prockiem i7, w CSGO z 60 fps mam 120-200, w Wiedżmin'ie 3 z 17 fps mam 35-45 na tych samych ustawieniach graficznych. Czy gra jest warta świeczki? Moim zdaniem oczywiście, że tak ponieważ laptop i ta karta graficzna pobierają 4 razy mniej prądu niż zwykły PC, dodatkowo kartę można odpiąć i z laptopem możesz iść gdzie chcesz.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które pracują na komputerze, który działa 24h i chcą sobie czasem zagrać w jakąś nową grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W PC masz za to wygodniejszą pracę, lepszą cyrkulację powietrza itp.

 

Ale nie będę Cię namawiał na zmianę bo widzę że jest to bez sensu. Karty graficznej (rozsądnej) w tej cenie nie znajdziesz. Sam kupiłem hd7770 za 300zł. Do 200zł nic ciekawego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój argument o wygodniejszej pracy mnie rozśmieszył :) Do laptopa mam połączone 2 monitory, klawiaturę, mysz oraz zewnętrzną kartę dźwiękową 5.1, więc wygoda pracy jest na tym samym poziomie, natomiast przewaga nad komputerem jest taka, że jeśli gdzieś jadę odpinam kilka kabelków i mam komputer ze wszystkimi danymi potrzebnymi do pracy.

 

Jeśli chodzi o kartę do 200zł to nowego nic konkretnego nie kupisz, patrz na allegro za jakąś używką.

Edytowano przez banan47 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do laptopa mam połączone 2 monitory, klawiaturę, mysz oraz zewnętrzną kartę dźwiękową 5.1

 

I na tym momencie skończyłem czytać, bo wiedziałem, że dalsza dyskusja nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Banan - czyli fajnie masz.

 

Do laptopa wartego 400 zł chcesz dokupić kartę graficzną za 200. Klawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×