Skocz do zawartości
tomasznonprofit

Poszukiwany hosting na serwisy charytatywne

Polecane posty

Witam

Poszukuję kogoś kto mi pomoże. Otwieram trzy serwisy o charakterze Non-profit.

Pierwszy będzie zawierał teksty dotyczące zarządzania w sektorze Non-profit. Będzie przeznaczony dla dyrektorów fundacji charytatywnych lub osób chcących taką fundację założyć. Będzie powiązany z domeną www.metanonprofit.com.

Drugi jest tworzony. Będzie dotyczył problemu głodu na świecie i będzie miał funkcję edukacyjną.

Trzeci będzie promował nowoczesną muzykę chrześcijańską, style takie jak chritian numetal, christian electronica, chrisitan indie.

Strony nie będą generować dochodu, totalne Pro-bono. Możliwe jest podłączenie pod serwis dotyczący problemu głodu na świecie opcji "wpłać" ale to będzie przekierowywane na konta fundacji budujących studnie w Afryce. Ja na tych wpłatach nie będę pomagał.

Strony będą powiązane z www.motocms.com bo tam zakupiłem projekty i na ich serwerze się je tworzy i edytuje. Strony trzeba "uploadować" przez klienta FTP, ale chyba są jakoś podłączone z serwerem motocms.

Muszą one spełniać następujące wymagania techniczne:

Zend Guard Loader,with MySQL database suport, PHP v.5.3, 5.4 or 5.5. No i każda z trzech domen przypisanych do odpowiednich stron musi mieć odrębny adres IP.

Przyznam że mam tu problem, nie wiem gdzie znaleźć odpowiedni hosting.

Szukam zatem tutaj, czy ktoś zgodziłby się hostingować na zasadach non-profit, lub niewielka opłata.

proszę pisać pod adres: tomasz.t@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wymagany adres IP to raz a dwa motocms dodaje ofertę hostingu w cenie 3.95 dolara miesięcznie na usługach BlueHost. Chyba że ta kwota to również jest duża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kwota nie jest duża tylko gadałem na czacie z technikiem z Motocms i napisano mi, że dla trzech domen muszę mieć trzy różne IP, czy to była ? pomyłka. A w ogóle czy ktoś wie jak to działa u nich ? W panelu instalacji wpisuje się IP i domenę, z Twojej odpowiedzi wynika, że można do każdej domeny mieć ten sam IP tak ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mogę ci polecić: hitme.pl. Za 5zł hosting WWW ci wystarczy pod te stronki i poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

lh.pl to bardzo solidne rozwiązanie.

Nie wiem jak support(nigdy nie potrzebowałem - żadnych problemów jak dotychczas) ale uptime i szybkość pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

a obsługują Zend Optimazer i podobne parametry ?

 

Jak chcesz to mogę ci phpinfo() wrzucić. Mam tam konto hostingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×