Skocz do zawartości
Gość Pokuć

Domeny .co - Gdzie najtaniej?

Polecane posty

Gość Pokuć

Posiadam domenę .co pod pocztę wykupioną kilka lat temu w NameCheap.com.

Przy obecnym kursie USD wychodzi mi rocznie około 90 PLN za odnowienie na kolejny rok. Chciałbym ją wytransferować od obecnego rejestratora do jakiejś rodzimej firmy ale żebym nie przepłacał za mocno. Dla przykładu w OVH koszt odnowienia to ~140 PLN co przy 90 PLN daje dosyć sporą różnicę :)

 

Które z naszych firm oferują względnie tani transfer i niezbyt drogie odnowienie domen .co? Domena z tym rozszerzeniem nie jest zbyt popularna w naszym kraju i zdaje sobie sprawę z tego iż sporo firm w ofercie tej końcówki nie ma. Mniej znane firmy i z podejrzanymi opiniami raczej odpadają, nawet jeżeli cena byłaby naprawdę atrakcyjna.

 

Innymi słowami - za 8 dni kończy mi się ważność domeny, PayPal ma focha z T-Mobile Bankowe i nie można już robić doładowań błyskawicznych i muszę kombinować żeby tę kasę na PP jakoś załadować. Nie chce mi się co roku użerać z tego typu problemami natury "technicznej" dlatego też chcę przenieść domenę gdzieś bliżej. Przy okazji dam zarobić naszym ale bez przeginania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer tej domeny jest chyba płatny, wyjdzie Ci drożej, u nas odnowienie 22F, transfer też 22F.

 

Sprawdź u nich czy nie będziesz musiał płacić transferu domeny przy migracji do innego usługodawcy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ofercie ramowej nie posiadamy rozszerzenia .co, jednak moglibyśmy zaoferować obecnie następujący cennik:

-rejestracja/odnowienie - 70zł

-transfer - 100zł

 

kwoty netto. W przypadku zainteresowania odezwij się na PW lub biuro@hitme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, domena .co to towar deficytowy w Polsce...ale widzę, że ofercie takie rozszerzenie ma hrd.pl.

Cenowo nawet spina się...rejestracja 95 pln, odnowienie 96 pln.
Możesz kupić od razu hurtowo ;) cena wtedy pewnie byłaby niższa.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No mają 4 PLN drożej niż wyszło mi u obecnego dostawcy. Ceny nawet przyzwoite mają tyle że nie mam firmy i nie chce się bawić w ich resellera dla tych kilkunastu domen którymi się zajmuję...

 

Wracając do wątku głównego - pomocy udzielił kolega z pracy którego o regularne korzystanie z PP bym nigdy nie posądził :) Póki co przedłużyłem domenę w NameCheap.com ale w niedalekiej przyszłości (bardziej obfite M.B Pieniężnej) rozważam przenosiny do innego rejestratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mocno drogo Ci powiem. Ja trochę porównania nie mam, bo jeśli chodzi o domeny to tylko PL mam wykupowane, ale za odnowienie w seohost połowę tej ceny płacę rocznie. Różnica wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To jak nie masz porównania i masz wykupione tylko .pl to nie nabijaj mi postów w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×