Skocz do zawartości
tommyrg

vps na 2 wordpressy

Polecane posty

max dzienny ruch, 2k

max transfer, nie wiecej niz 50-100gb miesiecznie

max aktywnych userow 100

 

potrzebuje vpsa (wydaje mi sie, ze dedyk to za duzo) z opcja/dodatkiem na support. w sensie nie chce managed bo bede chcial tam testowac rozne wersje php i miec mozliwosc instalacji czego chce bez czekania, wiec potrzebuje roota, z drugiej strony chcialbym miec opcje na support rzetelny gdyby pojawily sie jakies problemy.

 

jakies firmy godne polecenia? jak mowie, nie chodzi o budget hosting, wazna jest:

- dostepnosc,

- szybkosc (wiec bez miejsc gdzie "sciskaja" vpsy),

- jakosc supportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z całym szacunkiem do firmy MicroVPS ich aktualny support nie istnieje. Gdy kupowałem VPS u nich rok temu byłem zachwycony wręcz odpowiedziami. Za cenę kebaba jak to się mówi otrzymywałem fachową odpowiedź. Teraz mija 5 dzień bez odpowiedzi na moje zapytanie. Proste logiczne pytanie o lagi na VPS o konkretnej godzinie.

Tyle o supporcie. Jeśli chodzi o stabilność VPS to Micro jest godne polecenia. Mają przyjemny panel.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz doprecyzować? Problemy z serwerem czy z konfiguracją i support płatny za konfigurację?

 

 

Jeżeli chcesz sam serwer z rootem to weź sobie https://hitme.pl/serwery-vps-ssd/ jeżeli chcesz z DA i wsparciem dodatkowym to https://hitme.pl/hosting-vps/

 

Chodzi bardziej o konfiguracje wstepna, powinienem sobie poradzic, ale tak na wszelki wypadek - najlepsza bylaby opcja dodatku np. na miesiac w postaci supportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bede chcial tam testowac rozne wersje php i miec mozliwosc instalacji czego chce bez czekania, wiec potrzebuje roota, z drugiej strony chcialbym miec opcje na support

Czyli Ty psujesz, a support naprawia? :D

Przypomnij się na prywatnej, to coś zaproponuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Ty psujesz, a support naprawia? :D

Przypomnij się na prywatnej, to coś zaproponuję.

 

Przypomne sie, ale mniej-wiecej tak moznaby to okreslic... w ostrych slowach z tym psuciem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×