Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie

Za這瞠nie strony www dla fotografa

Za這瞠nie strony www dla fotografa fotografia strona www projekt domena hosting

• Prosz si zalogowa aby odpowiedzie
36 odpowiedzi na ten temat

Za這瞠nie strony www dla fotografa

#21 backshift

backshift

Czasami na forum

• U篡tkownicy
  • 28 post闚

Napisany 14 wrzesie 2016 - 17:24

No i dziurę mam w głowie. Wy wiecie o czym rozmawiacie, ja niestety mogę tylko poczytać a i tak nic z tego nie rozumiem. 

#22 foto

foto

Nowy u篡tkownik

• U篡tkownicy
  • 11 post闚
  • Sk康:

Napisany 14 wrzesie 2016 - 17:41

Jaką dziure ?

1. Profil na FB, tam zamieszczasz dobre zdjęcia swojego miasta (popularnością cieszą się nasycone hdr'y, wschody zach słońca), okolicy i tego co czym możesz sie gdzieś podpiąć aby być zauważony, i pozostałe prace :)  i ew G+

Lokalna władza lubi cytować zdjęcia ;)

2. Zdjęcia zamieszczasz w średniej rozdzielczości  HD

3. Profil Flickr flog swiatobrazu optyczne i inne fotozbiorniki i forum tematyczne twojego sprzętu

4. Popularność rośnie możesz przekierować ruch na swoją stronkę przez cytowanie swoich prac na profil FB i zbierać zamówienia przez zakładkę kontakt

5. Wczęśniej własna strona to strata czasu ;) chyba że lubisz sobie dłubać dla własnej satysfakcji i tworzysz archiwum które odwiedza tylko google.

#23 backshift

backshift

Czasami na forum

• U篡tkownicy
  • 28 post闚

Napisany 22 wrzesie 2016 - 12:53

A jeszcze podpowiedzcie mi w jakim języku najlepiej stworzyć taką stronę php czy css?

#24 www.mzone.uk

www.mzone.uk

Weteran WHT

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6192 post闚
  • Sk康:Great Britain
  • Firma:MZone Group

Napisany 22 wrzesie 2016 - 13:09

https://en.wikipedia...ng_Style_Sheets

https://en.wikipedia.org/wiki/PHP

#25 devon

devon

Sta造 u篡tkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 post闚

Napisany 22 wrzesie 2016 - 13:36

Jeżeli nie posiadasz żadnej wiedzy lepiej skorzystać z kreatorów stron. Nauka HTML + CSS zajmie ci znacznie dłużej.

Na twoim miejscu polecam rozwiązanie Adobe: https://www.myportfolio.com/ 9$ miesięcznie (dostajesz licencję na Photoshopa + Lightroom - dla fotografów uważam świetna opcja). Oczywiście można to zrobić taniej na statycznej stronie w HTML i darmowym hostingu Netlify - jednak za brak wiedzy trzeba płacić lub komuś zlecić budowę. Domena to koszt od 9 do 50 zł na rok.

Pocztę mail polecam zrobić na Google Apps (4 euro / miesięcznie) a DNS ustawić na Cloudflare.com (bezpłatne). Mnóstwo poradników masz w sieci w języku angielskim. W takim rozwiązaniu nie jest wymagana znajomość żadnego języka typu "PHP, HTML, CSS" tylko pare kliknięć :)

Edytowany przez devon, 22 wrzesie 2016 - 13:38.

#26 backshift

backshift

Czasami na forum

• U篡tkownicy
  • 28 post闚

Napisany 22 wrzesie 2016 - 15:05

Sprawdziłem teraz w ohv wykup hostingu z jedną domeną rocznie wyjdzie 120zł brutto, a więc się opłaca ponieważ w innych tańszych firmach za taki pakiet muszę zapłacić więcej. 

#27 Go嗆_Kamikadze_*

Go嗆_Kamikadze_*
  • Go軼ie

Napisany 22 wrzesie 2016 - 15:28

Pamiętaj że nie zawsze jest dobrym interesem gdy zapłacisz mniej :)

#28 Westbam

Westbam

WHT PRO!

• WHT Pro
  • 976 post闚
  • Sk康:Olkusz
  • Firma:Mo瞠 kiedy...
  • Imi:Damian

Napisany 23 wrzesie 2016 - 05:12

Skorzystaj z:

http://pl.wix.com/

Szybko i za darmo :)

Edytowany przez Westbam, 23 wrzesie 2016 - 05:12.

#29 devon

devon

Sta造 u篡tkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 post闚

Napisany 23 wrzesie 2016 - 13:20

Za darmo dają reklamy ... daj spokój ;)

#30 backshift

backshift

Czasami na forum

• U篡tkownicy
  • 28 post闚

Napisany 23 wrzesie 2016 - 17:28

wix już przerabiałem i nie chce mi się w to bawić, po za tym nazwa w domenie jest wix i mi to nei pasuje. A jak zrobić kiedy kupię domenę będzie mojanazwa.pl, i chce żeby przekierowywało na bloga którego prowadzę w wordpress?

#31 devon

devon

Sta造 u篡tkownik

• Firma Bronze
  • PipPipPipPipPip
  • 327 post闚

Napisany 23 wrzesie 2016 - 20:31

Poczytaj o wpisach DNS - możesz ustawić serwer DNS w którym dodajesz wpisy które wskazują na konkretny adres ;)

#32 Lindsey

Lindsey

Sta造 u篡tkownik

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 218 post闚

Napisany 23 wrzesie 2016 - 22:24

Najlepiej zlecić wykonanie strony wizytówki :)

#33 backshift

backshift

Czasami na forum

• U篡tkownicy
  • 28 post闚

Napisany 25 wrzesie 2016 - 16:13

Jeśli będę miał budżet to naprawdę zlecę i zrobienie strony za tysiące. 

#34 SiXwishlist

SiXwishlist

Freedom Forever

• Firma Bronze
  • 2366 post闚
  • Sk康:Great Britain
  • Firma:SiXwishlist

Napisany 25 wrzesie 2016 - 17:21

wix już przerabiałem i nie chce mi się w to bawić, po za tym nazwa w domenie jest wix i mi to nei pasuje. A jak zrobić kiedy kupię domenę będzie mojanazwa.pl, i chce żeby przekierowywało na bloga którego prowadzę w wordpress?

https://wordpress.com/pricing/

Przy opcji FREE masz tylko subdomenę do której możesz przekierować własna domenę używając rekordu CNAME. Ale to rozwiązanie dalej będzie bazować na subdomenie od wordpress. 

Przy planach płatnych masz możliwość użycia własnej domeny, tylko pytanie po co korzystać z ich oferty kiedy suma kwoty miesięcznej pozwala na zakup dowolnego hostingu współdzielonego?

#35 backshift

backshift

Czasami na forum

• U篡tkownicy
  • 28 post闚

Napisany 25 wrzesie 2016 - 21:54

No właśnie i dlatego chciałem dowiedzieć się, jak to działa. Czyli co z tego że będę miał własną nazwę domeny jak i tak po przekierowaniu będzie to nazwa.wordpress.com

#36 ferop11

ferop11

Nowy u篡tkownik

• Nowy
  • 0 post闚
  • Sk康:Lublin

Napisany 28 wrzesie 2016 - 16:59

Moim zdaniem najlepiej taką prostą stronkę kupić na allegro na przykład. Szkoda czasu na męczenie się nad stroną, jak ktoś za nas to zrobi tanim kosztem.

#37 Westbam

Westbam

WHT PRO!

• WHT Pro
  • 976 post闚
  • Sk康:Olkusz
  • Firma:Mo瞠 kiedy...
  • Imi:Damian

Napisany 28 wrzesie 2016 - 18:21

Co do wix - zawsze możesz swoją domenę podstawić jako alias i wtedy bez problemu bez "wix" dodatku będzie przenosić na twoja strone.

A co do tematu to już chyba się wyczerpał. Chcesz stronę ale nie umiesz sam zrobić a kasy na to nie masz - liczysz że ktoś zrobi Ci za freeko?

Tak瞠 otagowane jednym lub wi璚ej z tych s堯w kluczowych: fotografia, strona, www, projekt, domena, hosting

0 u篡tkownik闚 czyta ten temat

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i, 0 anonimowych u篡tkownik闚